جشن عروسی، نامزدی یا تولد در پیش دارید؟

چک لیست، مدیریت هزینه و کارت دعوت آنلاین شما با بزمینه

سنت شکنی های جالب در جشن عروسی

سنت شکنی های جالب در جشن عروسی

همیشه لازم نیست در جهت جریان آب شنا کنید. گاهی برای اینکه متفاوت باشید یا از نظر زمانی و هزینه صرفه‌جویی کنید، لازم نیست به همه کارهایی که مرسوم است عمل کنید. می‌توانید این عادت‌ها را کنار بگذارید و خلاف آنها عمل کنید، بخصوص اینکه همه این عادت‌ها تاثیر زیادی روی کلیت عروسی شما ندارند. بنابراین می‌توانید وسواس نداشته باشید و به نصایح این مقاله عمل کنید.

پوشیدن لباس عروس سفید

لزومی ندارد که حتما شما به عنوان عروس لباس سفید برای عروسی‌تان بپوشید. می‌توانید این سنت را بشکنید و ایده‌های دیگری را برای لباس خود داشته باشید. رنگ‌های کرم و صورتی هم ایده جالبی برای این کار هستند. با این کار می‌توانید از عروس‌ خانم‌های دیگر متمایز باشید. البته حتما دقت لازم را در این زمینه به خرج دهید که دچار پشیمانی نشوید.


ست کردن لباس‌های ساقدوش‌ها

بسیاری از عروس خانم‌ها در هماهنگ کردن لباس ساقدوش‌هایشان دچار مشکل هستند و این کار وقت آنها را می‌گیرد. اما در نظر داشته باشید که لزومی ندارد لباس ساقدوش‌ها حتما هماهنگ و با شما ست باشد. در اوقات اضطراری آن قدر که مرسوم است به این کارها مقید نباشید. در این صورت چیزی را از دست نخواهید داد.

پرت کردن دسته گل میان مهمانان

بسیاری از مهمانان انتظار دارند عروس‌خانم‌ها دسته گل خود را میان آنها پرت کند، ولی لزوما این کار جذاب نیست. می‌توانید این دسته گل را برای خود نگه دارید و یا به یکی از عزیزانتان که برای عروسی‌تان زحمت کشیده هدیه دهید. حتی به خود دسته گل هم فکر کنید. دسته‌ گل شما می‌تواند متفاوت از دسته گل‌های مرسوم باشد، مثلا گل‌های متفاوتی داشته باشد، نوع تزیینش متفاوت باشد و ...


عروسی شلوغ و پر سر و صدا

در بسیاری از جاها رسم است که عروسی را پرسروصدا برگزار می‌کنند، عده زیادی را دعوت می‌کنند، ارکستر بزرگی را برای عروسی تدارک می‌بینند و تالار بزرگی کرایه می‌کنند. اما لازم نیست همیشه پرخرج باشید و سر و صدای زیادی برای عروسی‌تان برگزار کنید. جمع و جور بودن هم می‌تواند شیک باشد و هم کم‌دردسر.

کیک‌ خامه‌ای مرسوم

لزومی ندارد که یک کیک فوندانت با طرحی عجیب و غریب سفارش دهید. درست است که کیک یکی از اصلی‌ترین و مورد توجه‌ترین عناصر عروسی است، اما می‌توانید با انتخاب یک کیک ساده، یک شیرینی متفاوت و یا حتی کاپ کیک، خلاف عادت همیشگی دیگران عمل کنید.


کت و شلوار مشکی داماد

خیلی‌ها فکر می‌کنند که تنها لباس مخصوص آقادامادها کت و شلوار مشکلی است، اما باید گفت کت و شلوار مشکی تنها لباس برازنده آقادامادها نیست. آنها می‌توانند رنگ‌های دیگری را نیز برای لباس خود انتخاب کنند. خود را محدود به رنگ‌ها و لباس‌های مرسوم نکنید و گاهی خارج از چارچوب فکر کنید.

به راحتی جشن خود را برنامه ریزی کنید
لینک این مطلب :
این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظرات
برای نظر دادن ابتدا باید وارد سایت شوید.

ورود به سایت