سایت بَزمینه اولین مرجع ایرانی برای برنامه‌ریزی انواع جشن‌ها از قبیل جشن عروسی و نامزدی، جشن تولد، جشن فارغ‌التحصیلی و جشن بی‌بی شاور به همراه ارائه اطلاعات کاربردی در مورد تامین‌کنندگان مختلف در زمینه برگزاری جشن‌های گوناگون است. بزمینه امکان ایجاد یک سایت شخصی را برای جشن شما فراهم می‌کند تا با ارسال لینک آن و دعوت آنلاین دوستان خود، اطلاعات جشنتان را با عزیزانتان به اشتراک ‌گذارید و از پاسخ آنها مطلع شوید.

با کمک گرفتن از چک لیست‌های سایت بزمینه هیچ‌کاری در راستای برگزاری جشن شما از قلم نمی‌افتد و با بهره‌گیری از امکانات بخش مدیریت هزینه‌ها، تخمینی صحیح از مخارج جشن خود خواهید داشت.

غیر ممکن است وارد این سایت شوید و بخش مقالات و ایده‌ها شما را مجذوب خود نکند. در این سایت آخرین مقالات روز دنیا در زمینه برگزاری جشن‌های عروسی و نامزدی، تولد، بیبی شاور و سایر جشن‌ها با در نظر گرفتن فرهنگ ایرانی برای شما فراهم شده است و روز به روز بر تعداد و کیفیت آنها افزوده می‌شود.

تمامی تلاش همکاران ما در این سایت، تامین محتوای به روز و کاربردی و معرفی تامین کنندگان خوشنام در راستای اجرای هرچه باشکوهتر مراسم‌ و جشن‌های شماست تا شما بهترین خدمات را از تامین‌کنندگان معتبر دریافت نمایید و نهایتا تجربیات و خاطرات خوشتان را در این سایت با دیگران به اشتراک گذارید.