پرسش و پاسخ
بزمینه چیست؟
سایت بَزمینه اولین مرجع ایرانی برای برنامه‌ریزی انواع جشن‌ها از قبیل جشن عروسی و نامزدی، جشن تولد، جشن فارغ‌التحصیلی و جشن بی‌بی شاور به همراه ارائه اطلاعات کاربردی در مورد تامین‌کنندگان مختلف در زمینه برگزاری جشن‌های گوناگون است.
آیا استفاده از خدمات وب‌سایت بزمینه هزینه ای دارد؟
شما در هر زمان و هر مکان می‌توانید از کلیه امکانات سایت و ابزار مدیریت جشن در سایت بزمینه به صورت رایگان استفاده کنید.
برای استفاده از خدمات بزمینه باید از کجا شروع کرد؟
برای اینکه بتوانید برای جشن خود برنامه‌ریزی کنید، ابتدا باید یک حساب کاربری در وب‌سایت بزمینه ایجاد کنید. در صورتی که قبلا این کار را انجام داده‌اید، پس از ورود به حساب خود، از صفحه برنامه‌ریزی جشن‌ها جشن خود را انتخاب کنید و سپس با انتخاب نام و تاریخ جشن، برنامه‌ریزی را شروع کنید.
چه جشن‌هایی را می‌توان توسط سایت بزمینه مدیریت کرد؟
جشن عروسی، جشن عقد و نامزدی، جشن تولد کودک یا بزرگسال، جشن فارغ‌التحصیلی، جشن سالگرد ازدواج و حتی جشن بی‌بی‌شاور را می‌توانید با بزمینه برنامه‌ریزی کنید.
چگونه می‌توان در سایت ثبت نام کرد؟
بر روی گزینه ورود/عضویت در بالای صفحه خانه کلیک کنید و سپس بعد از انتخاب گزینه عضویت در بزمینه، با وارد کردن نام، شماره تماس و رمز دلخواهتان یک حساب کاربری ایجاد کنید.
مزایای ثبت‌نام در بزمینه چیست؟
عضویت در بزمینه این امکان را به شما می‌دهد که به راحتی از امکانات سایت از قبیل چک لیست جشن، ابزار مدیریت و تخمین هزینه‌ها، ایجاد وب‌سایت جشن با آدرس دلخواهتان، دفتر یادبود آنلاین، تهیه لیست مهمان‌ها، ارسال دعوتنامه و مدیریت تامین‌کننده‌ها استفاده کنید. علاوه بر این، می‌توانید با تامین‌کنندگان منتخب خود مستقیماً در تماس باشید و همچنین در تالار گفتگو با افرادی با دغدغه‌های مشابه خود، به تعامل بپردازید و نظرات خود را با آنها به اشتراک بگذارید.
چگونه می‌توان پس از عضویت در سایت، اطلاعات خود را کامل کرد و یا تغییر داد؟
پس از ورود به سایت و انتخاب پروفایل، به بخش اطلاعات شخصی وارد می‌شوید. در این بخش می‌توانید اطلاعات شخصی خود را تکمیل کنید و تغییر دهید. امکان تغییر رمز عبور و حذف کردن اکانت نیز در این قسمت وجود دارد.
عکس‌ها و تامین‌کنندگان مورد علاقه کجا نمایش داده می‌شود؟
در صفحه پروفایل می‌توانید با کلیک بر روی کلید علاقه‌مندی‌های من، تمامی عکس‌ها و تامین‌کنندگان مورد علاقه خود را ببینید.
پس از ورود به سایت، چگونه می‌توان جشن جدیدی را ایجاد و برنامه‌ریزی کرد؟
پس از ورود به سایت به صفحه اصلی هدایت می‌شوید. از داخل منو برنامه‌ریزی جشن‌ها، جشن خود را انتخاب کنید. اطلاعات مورد نیاز برای ایجاد جشن را وارد کنید و سپس بر روی کلید ثبت جشن و آغاز برنامه‌ریزی‌ها کلیک کنید.
آیا می‌توان چندین جشن را همزمان ایجاد کرد؟
همواره می‌توانید با ایجاد چندین جشن در یک زمان، از برنامه‌ریزی تمام جشن‌هایتان درکنار هم لذت ببرید. مشاهده تمامی جشن‌هایتان نیز در بخش "همه جشن‌های من" امکان‌پذیر است.
آیا جشن هایی که برنامه‌ریزی و برگزار کرده‌ام در سایت بزمینه نگهداری خواهند شد؟
کلیه برنامه‌ریزی‌های شما به همراه سایتهای جشن که در بزمینه ایجاد کرده‌اید، به صورت دائمی نگهداری می‌شوند. البته جشن‌هایی که تاریخ آنها گذشته است، آرشیو می‌شوند و دیگر امکان ثبت یاد‌بود نخواهند ‌داشت.
در داشبورد مدیریت جشن سایت بزمینه چه امکاناتی به کاربر داده می‌شود؟
پس از ایجاد جشن و انتخاب آن، به صفحه داشبورد هدایت می‌شوید که در آن امکان مشاهده وضعیت کلی جشن شما و بخش‌های مختلف از جمله چک‌لیست، مدیریت هزینه‌ها، گزارش مهمان‌ها و دعوت‌نامه‌ها، آدرس سایت جشن و همچنین تامین‌کننده‌های منتخب امکان‌پذیر است.
چک‌لیست چه کاربردی دارد؟
با استفاده از چک‌لیست که بخش بسیار مهم برنامه‌ریزی جشن شماست، می‌توانید کلیه اقدامات لازم برای برگزاری جشن خود را قدم به قدم در نظر بگیرید. علاوه بر این، می‌توانید در قسمت توضیحات هر آیتم، از نکات کلیدی، مقالات و تامین‌کنندگان منتخب مربوط به آن موضوع مطلع شوید. اگر برنامه‌ریزی جشن عروسی را انتخاب کرده‌اید، می‌توانید روند انجام کارهایتان را بر حسب موضوع یا زمان انجام مشاهده کنید.
چگونه می‌توان اطلاعات بیشتری در مورد هر کدام از آیتم‌های چک‌لیست کسب کرد؟
برای کسب اطلاعات بیشتر از آیتم‌های درج شده در چک‌لیست، می‌توانید روی لینک توضیحات کلیک کنید و توضیحات و نکات جالبی را مشاهده کنید.
چگونه می‌توان در هر مورد از آیتم‌های چک‌لیست، تامین‌کننده مناسبی را پیدا کرد؟
پس از کلیک بر روی گزینه توضیحات کنار هر آیتم چک لیست، یک منوی کشویی در کنار صفحه باز می‌شود که علاوه بر کسب اطلاعات بیشتر درباره موضوع، می‌توانید با کلیک بر روی لینک تامین‌کنندگان، لیست تامین‌کنندگان متناسب با هر مورد را مشاهده کنید.
آیا می‌توان در مورد هر کدام از آیتم‌های چک لیست، نظرات و یاد‌داشت‌های شخصی را در سایت بزمینه ثبت کرد؟
در منوی‌کشویی توضیحات، بخشی برای افزودن یادداشت وجود دارد. یادداشت شما می‌تواند هرچیزی مربوط به آن اقدام خاص باشد.
بخش مدیریت هزینه‌ها در سایت بزمینه چگونه کار می‌کند؟
اگر از تعداد مهمان‌ها و میزان بودجه احتمالی برای هزینه جشن خود آگاهی دارید، با کمک محاسبه‌گر حرفه ای در این بخش می‌توانید از میزان هزینه‌های تخمین زده شده برای هر آیتم جشن خود مطلع شوید.
آیا می‌توان هزینه‌های نهایی را در لیست وارد کرد؟
با کلیک کردن بر روی هر یک از هزینه‌ها یک منوی‌کشویی باز می‌شود که در آن قسمت می‌توان هزینه مد نظر و یا قطعی توسط خودتان را در آن قسمت وارد کنید.
تهیه لیست مهمانها و اضافه کردن مهمان‌ها چگونه انجام می‌شود؟
در بخش افزودن میهمان جدید، نام، نسبت، شماره تماس و ایمیل مهمان خود را وارد کنید تا به لیست مهمانانتان اضافه شود.
آیا امکان حذف مهمان‌ها وجود دارد؟
پس از افزودن مهمان، اسم فرد در لیست مهمانان قابل مشاهده است. اگر به هر دلیل مایل به پاک کردن مهمان از لیست بودید، می‌توانید از گزینه حذف استفاده کنید.
چه تعداد مهمان می توان در لیست اضافه کرد؟
می توانید به تعداد دلخواه، مهمان در لیست خود اضافه کنید.
گرفتن شماره تماس و ایمیل مهمان چه فایده ای دارد؟
در هنگام دعوت مهمانان و جهت ارسال لینک سایت جشن شما به شماره تماس و ایمیل آنها، مطمئنا به این اطلاعات نیاز پیدا خواهید کرد.
ایجاد یک سایت جشن اختصاصی در سایت بزمینه چه مزایایی دارد؟
یکی از مهمترین مزایای ساخت سایت جشن این است که به بهترین، مدرن‌ترین، زیباترین و آسانترین شکل ممکن می توانید یک صفحه کامل و جامع برای اعلام جشن خود به مهمانانتان داشته باشید. اطلاعاتی که در سایت جشن قرار می گیرد بدون شک کامل‌ترین اطلاعاتی است که مهمانانتان به آن نیاز خواهند داشت. همچنین سایت جشن این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که بتوانید، بدون نیاز به ارسال کارت دعوت فیزیکی و صرف هزینه‌های اضافی، مهمانانتان را با دعوت کردن به بزم خود شگفت زده کنید.
چگونه می توان طرح و پوسته سایت جشن را انتخاب کرد؟
در قسمت طراحی سایت جشن می‌توانید پوسته دلخواهتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل به مشاهده نمایش پوسته قبل از انتخاب بودید، روی کلید پیش نمایش کلیک کنید.
آیا می توان آدرس سایت را تغییر داد؟
در بخش طراحی سایت جشن، آدرس اینترنتی سایت جشن به صورت پیش‌فرض نوشته شده است که شما می‌توانید آن را به دلخواه خودتان تغییر دهید.
چه اطلاعاتی در سایت جشن قابل مشاهده است؟
اسم یا اسامی صاحب یا صاحبان جشن، زمان باقی مانده تا شروع جشن، آدرس، زمان و توضیحاتی در مورد جشن را می‌توان در این صفحه قرار داد. علاوه بر این، در صورتی که مهمانانتان سایت را مشاهده کنند، می‌توانند حضور یا عدم حضورشان را به شما اطلاع دهند و حتی برای شما پیام یادبود ارسال کنند.
آیا همه افراد می توانند سایت جشن شما را مشاهده کنند؟
تنظیمات اینکه چه کسانی می توانند سایت شما را مشاهده کنند، کاملا در اختیار شماست و می توانید آن را در بخش تنظیمات مدیریت کنید.
مهمانان چگونه می توانند ‌سایت جشن را مشاهده کنند؟
اگر در تنظیمات گزینه‌های نمایش سایت، هر گزینه‌ای به جز گزینه "ورود با رمز عبور" انتخاب شده باشد، پس از ارسال آدرس سایت به مهمانان از طریق پیامک، ایمیل یا سایر روش‌ها، آنها قادر خواهند بود که سایت جشن شما را مشاهده کنند. در صورتی که گزینه "ورود با رمز عبور" انتخاب شده باشد، بعد از دریافت لینک، مهمانان می‌توانند با استفاده از رمز عبور وارد سایت شوند.
آیا قبل از ارسال آدرس وبسایت جشن، می‌توان سایت ایجاد شده را مشاهده و بررسی کرد؟
کلید پیش‌نمایش سایت جشن در بخش سایت جشن وجود دارد که امکان مشاهده سایت و تغییرات اعمالی توسط شما را فراهم می‌آورد.
مهمانان چگونه حضور یا عدم حضورشان در جشن را اطلاع می‌دهند؟
پس از اینکه مهمانان، وب‌سایت جشن را مشاهده کردند، در قسمت پایین سایت جشن، بخشی برای مشخص کردن حضور و یا عدم حضور وجود دارد که با پر کردن و ثبت آن، مهمان می‌تواند پذیرفتن یا نپذیرفتن دعوت را اعلام کند. سپس میزبان قادر خواهد بود که نتایج را در داشبورد جشن خود مشاهده کند.
آیا وبسایت جشن پس از اتمام جشن از بین خواهد رفت؟
پس از تاریخ برگزاری جشن، وبسایت جشن همچنان قابل مشاهده خواهد بود و امکان آرشیو آن وجود دارد.
کاربرد دفتر یادبود چیست؟ چه زمانی از آن استفاده می‌شود؟
دفتر یادبود مخصوص مهمانان دعوت شده به جشن است که توسط مهمانان پیامی برای میزبان یا میزبانان ارسال می‌شود. مهمانان می توانند هنگام اعلام حضور یا عدم حضورشان در سایت جشن، یادبود را برای میزبان ارسال کنند که در صورت تایید میزبان در سایت نشان داده خواهد شد.
چگونه می توان پیام های ارسال شده میهمانان در دفتریادبود جشن را مدیریت کرد؟
گزارش یادبود به صورت کلی در داشبورد قابل مشاهده است اما برای مدیریت آن می توان از قسمت دفتر یادبود استفاده نمود.
تامین‌کنندگان انتخاب شده را چطور می توان در صفحه تامین‌کنندگان جشن افزود؟
اگر تامین‌کننده مناسب خود را یافتید، می‌توانید در بخش تامین‌کنندگان جشن، برای دسترسی بهتر و آسان‌تر به اطلاعات وی، تامین‌کننده را ثبت کنید.
چگونه می توان تامین‌کنندگان مختلف را در سایت بزمینه مشاهده و انتخاب کرد؟
در قسمت منو اصلی سایت، ابتدا منو تامین‌کننده‌ها و سپس دسته بندی مورد نظرتان را انتخاب کنید. پس از مشاهده مشخصات تامین‌کننده و مطالعه نظرات سایر کاربران، در صورت نیاز به دریافت قیمت یا رزرو زمان، می‌توانید با استفاده از گزینه ارسال پیام در صفحه هر تامین‌کننده، مستقیما با وی در تماس باشید.
تامین‌کنندگان جشن‌های مختلف چگونه می توانند با بزمینه همکاری کنند؟
برای همکاری با بزمینه اطلاعات خود را در قسمت تماس با ما درج کنید تا گروه بزمینه در اولین فرصت با شما تماس حاصل کند. همچنین می‌توانید با شماره تلفن 44386120 021 با ما در تماس باشید.