یکی از راه های ابراز علاقه، درست کردن کارت پستال برای کسی که دوسش دارینِ. یه کارت پستال جذاب بسازین و عشقتونو سورپرایز کنین. 

آموزش بستن و بافت موی بلند رو در این ویدئو می‌بینید. موهای پرنسس کوچولوهاتونو به زیبایی ببافید و در آخر با یک بامتل جمع کنید.

یه دکوراسیون شیک و عالی از جشن تولد دخترونه با تم رویایی موجودات دریایی و پری دریایی. برای دیدن ایده های بیشتر دیزاین تولد اینجا کلیک کنید.

اگر فکر می‌کنید پوست خشکی دارید، این 8 ماسک طبیعی که به سادگی می‌توانید خودتان هم درست کنید، برای رفع خشکی پوست به شما کمک می‌کند.

در مورد ماسک‌های طبیعی، بیشتر بخوانید.

در این کلیپ، ایده هایی جهت انتخاب کت و شلوار مناسب خواستگاری، نامزدی و جشن ازدواج آورده شده است.

سایر ایده ها را اینجا می‌توانید ببینید.

دشمنان یعنی افکار منفی خودتان، تردیدها و ترسها و واهمه ها...
چه بسیارند کسانی که به دلیل ترس از دست دادن، عزیزترین موهبت زندگیشان را مفت باخته اند.
ترس تنها دشمن آدمی ست. 
وقتی هراسانید، آنچه را که از آن بیم دارید به سوی خود می کشانید...
پس قوی باشید و نترسید، به پشت سر نگاه نکنید و به روزگار سخت نیندیشید که دیگر بار گرفتار همان اوضاع خواهید شد.

این ویدئو بستن توربان با شال رو به شما یاد میده. برای خیلی از مراسم‌ها و جشن‌هایی که مختلط هستند و شما دوست دارید که حجاب داشته باشین، این مدل ایده خوبی برای شماست. 

آموزش تزیین کیک اسفنجی خامه‌ای جشن تولد دخترونه با تم ابر و بالن. با دیدن این ویدئو و ایده گرفتن ازش، به راحتی می‌تونین کیکتون رو دیزاین کنین.     

راز یک رابطه خوب اینست که همه ما بفهمیم رابطه جایی‌است برای به اشتراک گذاشتن نه جایی برای دریافت کردن و گرفتن!

تازمانی که سعی و هدف شما از وارد شدن به یک رابطه این است که کشف کنید از این رابطه می توانید چه به دست آورید و چیزی بگیرید، آنچه واقعا دارید یک معامله است نه یک رابطه!!!
رابطه تقریبا یک مشارکت نامحدود است. هنگامی‌که مشارکت به خوبی انجام می‌شود درواقع شما همه خوبی‌ها را  بزرگنمایی می‌کنید. 
اما وقتی تبدیل می شود به اینکه چه کسی چه کاری انجام داده است، چنین رابطه ای فقط به وسیله قوانین هدایت می شود و این آغاز نابودی_رابطه است.

برای تولد دختر کوچولوتون دنبال ایده های جذاب باشید تا زیباترین خاطره ها رو برایش بسازید. بزمینه ایده های زیادی برای جشن تولد دارد که در این قسمت می توانید ببینید. حتما قبل از تماس با طراحان دکوراسیون این تست ساده را هم انجام دهید. 

برای انتخاب تم تولد پسر عزیزتون اول این تست تم تولد بزمینه رو انجام بدید و بعد ایده های بیشتر برای جشن تولد را در این قسمت ببینید.

مراسم عقد شما باید به زیباترین و خاطره انگیزترین روز زندگی شما تبدیل شود. پس بهترین دفاتر عقد و ازدواج را اینجا مشاهده کنید.