درباره‌ متولدین مرداد بیشتر بدانید!

درباره‌ متولدین مرداد بیشتر بدانید!

فهرست عناوین

لقب مدیر‌ترین دایره البروج صورتهای فلکی را به متولدین ماه مرداد خواهیم داد. مردادی ها همچون آتش برنده و سوزان هستند و همیشه به دنبال حق هستند و در این راه نیز سعی می کنند هدایت‌گر دیگران نیز باشند! شجاعت، هوش بسیار بالا، گرمای وجود و اعتماد به نفس متولدین مرداد همیشه آنها را در هر جمعی از دیگران متمایز می کند و مایه افتخارشان است! مردادی ها با رفتارهای هوشمندانه و دوستانه و با رعایت ادب از وجود دیگران در اطرافشان استقبال می کنند و از رفتارهای متعصبانه به دور هستند. متولد مرداد هر روز به دنبال یک راه برای درخشیدن و مطرح شدن هستند و از موفقیت لذت می برند. فراموش نکنید که مردادی ها شیک پوش ترین افراد هم هستند و خرید یا دریافت چیزهای گران قیمت آنها را فوق العاده خوشحال خواهد کرد!

دوستی و عشق

مردادی ها در روابط خود بسیار سخت کوش هستند و سعی می کنند تا بهترین دوست یا شریک عاطفی برای عزیزانشان باشند. آنها بهترین و ارزنده ترین هدایا را برای عزیزانشان می خرند و دوست دارند تا آنها نیز بدرخشند. در روابطشان نقش گرداننده را بازی می کنند و دوست دارند حرف آنها حکم فرما باشد؛ اما این دلیل بر این نمی شوند که خنده، شادی و وفاداری را فراموش کنند!

نقاط قوت متولدین مرداد

سخاوتمند، با احساس، دارای قلبی بزرگ، بشاش، بانمک.

نقاط ضعف متولدین مرداد

مغرور، لجوج، خود محور، تنبل و غیر قابل انعطاف.

چیزها و کارهایی که متولدین مرداد به آن علاقه مندند

رفتن به تاتر، جشن گرفتن، مورد تعریف و تمجید قرار گرفتن، چیزهای گران قیمت، رنگهای روشن، تفریح با دوستان.

چیزهایی که متولدین مرداد آنها را دوست ندارند

نادیدیه گرفته شدن، مواجه شدن با مشکلات، مثل ملکه یا شاه با آنها رفتار نکردن!

 5دلیل برای اینکه از مردادی بودن‌تان لذت ببرید!

  1. مهم نیست که تصمیم به چه کاری گرفته اید، مهم این است که همیشه در مرکز توجه قرار دارید! چه نتیجه بردن باشد، چه یادگرفتن!
  2. همیشه از حق خودتان دفاع می کنید و همچنین بلندگویی برای سایر افراد نیز هستید!
  3. انرژی شما هیچ وقت پایان نمی یابد! به عنوان یک شیر، تنها 20 دقیقه برای شما کافیست تا کل روز را با تمام انرژی خود به بهترین روز تبدیل کنید!
  4. علاوه بر اینکه صدای شما، صدای دیگران نیز هست، به دلیل فروتن بودن و اقدامات خالصانه‌تان، قدرت همراه کردن دیگران با خود را نیز در دست دارید!
  5. چیزی که برای آن می جنگید، یک زندگی خوب است و برای رسیدن به این زندگی و پول نیز بسیار تلاش می کنید، چرا نباید از پوشیدن لباس های گران قیمت و وسائل بسیار زیبا و تجملی خود لذت ببرید؟!

آیا مایل هستید که طالع بینی سال تولدتان را ببینید؟ پس اینجا کلیک کنید.

به راحتی جشن خود را برنامه ریزی کنید

کسب و کارها

نظرات
برای نظر دادن ابتدا باید وارد سایت شوید.

ورود به سایت

کارینو | 1399 فروردين 05


????????