جشن عروسی، نامزدی یا تولد در پیش دارید؟

چک لیست، مدیریت هزینه و کارت دعوت آنلاین شما با بزمینه

4 نکته قبل از انتخاب گروه موسیقی عروسی

4 نکته قبل از انتخاب گروه موسیقی عروسی

یکی از مهم‌ترین بخش‌های عروسی شما که در تمام مدت عروسی همراه میهمانان شماست و می‌تواند به تنهایی میزان هیجان و لذت میهمانان را در عروسی شما تعیین کند، گروه موسیقی عروسی است.

نکات ذیل را در انتخاب گروه موسیقی در نظر بگیرید.

قبل از انتخاب گروه موسیقی، تعریف دوستان و آشنایان را درباره آنها بشنوید و حتی پیش از مراسم خودتان به مراسمی که آنها اجرا می‌کنند بروید. همچنین حتما به نوع برخورد، اخلاق و شخصیت گروه و سرپرست آن توجه کنید.


سلایق موسیقی میهمانانتان را در نظر بگیرید و با توجه به آنها گروه موسیقی‌تان را انتخاب کنید. جمع‌های جوانان به دی‌جی و آهنگ‌های پاپ علاقه دارند، بعضی به گروه‌های سنتی (بخصوص اگر میانسال باشند)، بعضی‌ها دف‌زن را می‌پسندند و ... .

گزینه‌ها برای اجرای موسیقی عروسی بسیار متنوع هستند. می‌توانید سیستم‌های صوتی اجاره کنید و سی‌دی آهنگ‌های مورد علاقه‌تان را در عروسی‌ پخش کنید. می‌توانید فقط یک دی‌جی یا نوازنده ارگ را به عروسی‌تان دعوت کنید و یا می‌توانید یک گروه موسیقی بزرگ را با سازهای متنوع انتخاب کنید و از آنها بخواهید عروسی‌تان را تا جایی که می‌توانند گرم کنند.


اگر می‌خواهید هزینه‌های عروسی‌تان را در زمینه گروه موسیقی کاهش دهید، می‌توانید از د‌ی‌جی استفاده کنید. دی‌جی‌ها دستگاه پخش آهنگ دارند و اگر بخواهید، از سیستم نورپردازی هماهنگ با آن هم استفاده می‌کنند.

به راحتی جشن خود را برنامه ریزی کنید
لینک این مطلب :
این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظرات
برای نظر دادن ابتدا باید وارد سایت شوید.

ورود به سایت

مهیار | 1397 مهر 09


معمولا تو عروسی های تو ایران، خیلی کم موسیقی زنده با ساز اجرا میکنن. همش یا پلی بکه یا آهنگای الکترونیکی و روش میخونن. اگه همه اش با ساز اجرا میشد، خیلی جذاب تر بود

مهسا | 1397 مهر 23


اتفاقا به نظر من مراسمی که دی جی اونم دی جی های با انرژی و شاد توشون حضور دارند قشنگ تر میشه و خیلی خوب برگزار میشه