جشن عروسی، نامزدی یا تولد در پیش دارید؟

چک لیست، مدیریت هزینه و کارت دعوت آنلاین شما با بزمینه

رنگ‌های سال 2019 برای دکوراسیون داخلی

رنگ‌های سال 2019 برای دکوراسیون داخلی

معمولا افراد بیشتر عمر خود را در منزل سپری می‌کنند. از این رو در هنگام خرید جهیزیه، خصوصا لوازم دکوراسیون داخلی، انتخاب رنگ مناسب وسایل و فضای منزل یکی از نکات پر اهمیتی است که برای انتخاب آن‌ها باید دقت کافی به خرج داد. استفاده نادرست از رنگ‌ها فضا را به جایی غیر قابل تحمل تبدیل می‌کند. از این رو لازم است که با انتخاب‌های به جا و درست از رنگ‌ها و ترکیب آن‌ها فضای خوبی را در منزل به وجود آوریم. در این مقاله رنگ‌های سال 2019 برای دکوراسیون داخلی توسط تیم بزمینه گردآوری شده است.

رنگ مرجانیرنگ‌های سال 2019 برای دکوراسیون داخلی

کمپانی پنتون رنگ سال 2019 را رنگ مرجانی انتخاب کرده است. رنگ مرجانی در واقع از تنالیته‌های رنگ نارنجی محسوب شده که با رنگ صورتی یا کمی ‌قرمز ترکیب می‌شود. در واقع می‌توان مرجانی را نارنجی مایل به قرمز و صورتی دانست. این رنگ در ایران به نام گلبهی شناخته می‌شود. پررنگ و کم‌رنگ بودن این رنگ بستگی به ترکیب آن با سایر رنگ‌ها و هدف شما در دکوراسیون داخلی دارد.
رنگ مرجانی در کنار رنگ‌هایی مانند سفید، کرم ‌و خاکستری ترکیب زیبایی را به وجود می‌آورد. سفید، کرم و خاکستری رنگ‌هایی خنثی هستند که به راحتی می‌توانند با هر رنگ دیگری ترکیب شوند. خوبی استفاده از این رنگ‌ها در کنار مرجانی این است که فضا بیش از حد شلوغ نمی‌شود و حس آرامش را القا می‌کنند. رنگ مرجانی اگر در کنار رنگ‌های مناسبی قرار نگیرد فضا را کوچک‌تر نشان می‌دهد.
ترکیب دیگری که می‌توان با مرجانی در نظر گرفت، رنگ سبز آبی است. استفاده از این دو رنگ در کنار هم یادآور دریا و ساحل می‌باشد. حس آرامشی که طبیعت به انسان می‌دهد به راحتی با این ترکیب رنگ به منزل شما آورده می‌شود.

رنگ صورتی- خاکیرنگ‌های سال 2019 برای دکوراسیون داخلی

این رنگ با رنگ مرجانی تفاوت فاحشی ندارد. می‌توان آن را مرجانی روشن در نظر گرفت. افرادی که به رنگ‌های روشن علاقه دارند یا فضای منزل آن‌ها کوچک است و در عین حال دوست دارند مطابق مد سال 2019 دکوراسیون منزل را درست کنند می‌توانند این گزینه را در نظر داشته باشند.

رنگ آبی طاووسیرنگ‌های سال 2019 برای دکوراسیون داخلی

بهتر است از رنگ آبی طاووسی تنها در بعضی قسمت‌های منزل استفاده کنید. این رنگ را می‌توانید در دکوراسیون منزل خود جایگزین رنگ‌های سیاه و خاکستری کنید. در نظر داشته باشید که استفاده بیش از اندازه از این رنگ سبب می‌شود فضای خفه‌ای به دست آید. از این رو اگر قصد دارید از این رنگ در فضا استفاده کنید در کنار آن رنگ‌های روشنی مثل سفید را از خاطر نبرید.

رنگ متروپولیتنرنگ‌های سال 2019 برای دکوراسیون داخلی

نام این رنگ کمی ‌نا آشنا به نظر می‌رسد. این رنگ در واقع خاکستری روشن مایل به سبز، آبی یا بنفش می‌باشد، که می‌توان آن را به عنوان رنگ اصلی دکوراسیون سال 2019 در نظر گرفت. از این رنگ در کنار رنگ‌هایی که در خود دارد استفاده کنید تا فضای آرامش ‌بخشی را به وجود آورید.

رنگ کله غازیرنگ‌های سال 2019 برای دکوراسیون داخلی

رنگ کله غازی از رنگ‌های تیره محسوب می‌شود که بهتر است در خانه‌هایی که نورگیر نیستند استفاده نشود زیرا فضا را کوچک و دلگیر نشان می‌دهد. در کنار رنگ کله غازی از رنگ‌های روشن و خنثی مثل سفید و خاکستری و کرم استفاده کنید تا رنگ کله غازی را به تعادل برسانید.

مقالات مربوط به خرید جهیزیه

چک لیست جهیزیه - هال و پذیرایی منزل مشاهده این مقاله
چک لیست خرید جهیزیه - لوازم پخت و پز مشاهده این مقاله
رنگ‌های سال 2019 برای دکوراسیون داخلی مشاهده این مقاله

رنگ کرمرنگ‌های سال 2019 برای دکوراسیون داخلی

استفاده از رنگ کرم در فضای منزل کار را برای صاحب خانه راحت می‌کند. چرا که از هر رنگ دیگری در کنار آن بنا به سلیقه خود می‌توانید استفاده کنید. اگر فضای منزل شما کوچک است این رنگ بهترین گزینه برای شما می‌باشد. با رنگ کرم هم فضای دلباز‌تری خواهید داشت و هم آرامش بیشتری را به منزل خواهید آورد.

رنگ آبی کاربنیرنگ‌های سال 2019 برای دکوراسیون داخلی

رنگ آبی کاربنی در واقع آبی پررنگ با تنالیته خاکستری است. این رنگ از رنگ‌های سرد به حساب می‌آید. از این رو استفاده آن به تنهایی و به شکل افراطی به هیچ وجه توصیه نمی‌شود. بهتر است در کنار این رنگ از رنگ‌های گرم نیز استفاده گردد تا به مرور زمان منجر به خستگی نشود.

رنگ ادویه ایرنگ‌های سال 2019 برای دکوراسیون داخلی

اگر از آن دسته افراد هستید که دوست دارید دکوراسیون منزلتان از رنگ‌های گرم تشکیل شود این گزینه را مد نظر قرار دهید. تندی رنگ ادویه ای گرما و صمیمیت فضای زندگی شما را زیاد می‌کند و حس خوبی را به وجود می‌آورد.

رنگ زرد و پرتقالیرنگ‌های سال 2019 برای دکوراسیون داخلی

این رنگ همچون رنگ‌های خنثی توانایی همنشینی با رنگ‌های بسیاری را دارد و انرژی خوبی را به فضا انتقال می‌دهد. افرادی که دارای افسردگی هستند با قرارگیری در فضایی که رنگ غالب آن زرد است می‌توانند به مرور افسردگی را از خود دور کنند.

رنگ سفیدرنگ‌های سال 2019 برای دکوراسیون داخلی

رنگ سفید یک رنگ کلاسیک است که در سال 2019 در لیست رنگ‌های مربوط به دکوراسیون منزل دیده می‌شود. قرارگیری رنگ‌های مختلف در کنار رنگ خنثی و زیبای سفید با نورپردازی درست و اصولی می‌تواند فضای زیبا و دلنشینی را برای شما ایجاد کند. بنا به سلیقه خود از سایر رنگ‌ها در کنار سفید استفاده کنید و از زندگی در چنین فضایی لذت ببرید.

پیشنهاد می کنیم چک لیست کامل اثاث هال و پذیرایی و اتاق خواب را نیز ببینید.

به راحتی جشن خود را برنامه ریزی کنید
لینک این مطلب :
این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظرات
برای نظر دادن ابتدا باید وارد سایت شوید.

ورود به سایت