چگونه بهترین حلقه ازدواج را برای خود انتخاب کنیم؟

چگونه بهترین حلقه ازدواج را برای خود انتخاب کنیم؟

خیلی از زوج های جوان هنگام خریدن حلقه ذوق و شوق و هیجان زیادی برای اینکار احساس می کنند. اما در این حین شاید نکاتی برای انتخاب حلقه وجود داشته باشد که در وهله اول به آن توجه نشود. در ادامه به این نکات خواهیم پرداخت.

حلقه‌های مختلف را امتحان کنید.

قبل از رفتن به خرید در مورد مشخصات حلقه‌‌تان مانند جنس فلز حلقه و سنگ به کار رفته در آن فکر کنید و به یک جمع‌بندی اولیه برسید. ولی وقتی به خرید می‌روید فقط دنبال آن حلقه‌ای که مدنظرتان هست نباشید، برای مثال با طلافروش در مورد فاکتورهای خودتان صحبت کنید و اجازه دهید پیشنهاداتی را هم او به شما بدهد و آنها را هم امتحان کنید؛ ممکن است در انتها حلقه‌ای را انتخاب کنید که اصلا فکرش را هم نمی‌کردید. حلقه پیشنهادی را در داخل مغازه برای چند دقیقه در دست‌تان بیندازید و سعی کنید نوشتن و تکست دادن و ... را امتحان کنید تا از نظر راحتی هم حلقه‌تان را امتحان کرده باشید.

بلند مدت فکر کنید.

درحالی‌که شما نباید ترسی از روی مد بودن داشته باشید، لازم هم نیست انتخاب حلقه‌تان حتما طبق الگو و روند موجود در جامعه باشد ولی در نظر داشته باشید مدلی را که انتخاب می‌کنید، به شکلی باشد که 40 سال بعد هم بتوانید آن را در دست‌تان بندازید. ولی زیاد نگران نباشید، چراکه شما با حلقه‌تان ازدواج نمی‌کنید و صرفا انتخابش می کنید و همیشه میتوانید تغییراتی مانند اضافه کردن برلیان، تغییر جنس حلقه و .. را در آن به وجود بیاورید.


تعمیرات را در نظر بگیرید.

برای تمیز و درخشان نگه داشتن حلقه‌هایی که سنگ قیمتی دارند، باید آنها را در آب گرم کف‌دار خیس کنید و سپس به آرامی با مسواک نرم بشورید (اگر بیش از حد فشار بدهید ممکن است باعث کنده شدن سنگ از حلقه شود) سپس حلقه‌تان را با استفاده از پارچه نرم به آرامی خشک کنید. به نظر می‌رسد نگهداری از چنین حلقهای سخت هست نه؟ پس بهتره یک حلقه طلا یا پلاتین ساده انتخاب کنید که به راحتی بتوانید با استفاده از پارچه نرم پاکش کنید و نگران هیچ چیز نباشید ولی در صورتی‌ که از کثیف شدن حلقه نگران نیستید، می‌توانید حلقه‌هایی با سنگ‌های قیمتی یا برلیان و طرح‌های متنوع استفاده کنید.

سایز درست را انتخاب کنید.

بسیاری از مردم به ندرت حلقه عروسی را از دست‌شان در می‌آورند و همیشه از تابستان گرفته تا زمستان، ورزش و بارداری که ممکن است انگشتان دست منقبض یا متورم شده باشند آن را در دست‌شان نگه می‌دارند. برای پیداکردن بهترین سایز حلقه که در تمامی شرایط مناسب باشد، سایز حلقه‌تان را زمانی‌که دمای بدن‌تان عادی هست انتخاب کنید. این به این معنی هست که سایز حلقه‌تان را در زمان‌هایی مانند سر صبح، بعد ورزش و یا در شرایطی که از محیط‌های سرد و یا گرم می آیید انتخاب نکنید.

به راحتی جشن خود را برنامه ریزی کنید
نظرات
برای نظر دادن ابتدا باید وارد سایت شوید.

ورود به سایت