چه نوع حلقه ازدواجی بخریم؟

چه نوع حلقه ازدواجی بخریم؟

هنگام خرید حلقه ازدواج بهتر است نکاتی را مدنظر قرار دهید. در این مقاله 3 نکته برای انتخاب بهترین حلقه ازدواج ارائه شده است.

جنس حلقه‌ها لازم نیست یکی باشد

اگر شما پلاتینیوم می‌خواهید و شریک زندگی‌تان طلای زرد، نگران نباشید چراکه در این مورد هیچ قانونی نیست که بگوید جنس یا استایل حلقه زن و شوهر باید از یک نوع باشد. هر یک از زوجین می‌توانند بسته به سلیقه خود، حلقه مورد نظرشون رو انتخاب کنند. بعضی جواهر فروشی‌ها قادرند فلزات مختلف را با هم مخلوط کنند، زوج‌هایی که جنس‌های گوناگون حلقه را مدنظر دارند، می‌توانند با سفارش به این نوع جواهرفروشی‌ها و مخلوط کردن فلزات دل‌خواهشان، در زمینه جنس حلقه به توافق برسند و یا می‌توانند حلقه‌های متفاوت را از نظر استایل و جنس بخرند که کاملا بر اساس خواسته شخصی خودشان باشد.

تعریف بودجه برای خرید حلقه

ابتدا برای عروسی خود بودجه‌ای در نظر بگیرید و سپس درصدی از آن بودجه را به حلقه‌تان اختصاص بدهید به این ترتیب عامل بودجه رو به راحتی می‌توانید در خرید حلقه‌تان در نظر گرفته باشید. تزئیناتی هم‌چون برلیان، حکاکی و ... باعث افزایش قیمت حلقه می‌شوند، پس زمانی که در مورد استایل و جنس و... حلقه‌تان فکر می‌کنید، فاکتور بودجه رو هم حتما در نظر داشته باشید. قیمت حکاکی بر روی حلقه به تعداد کاراکتر‌ها، فونت‌ها و اینکه توسط دست نوشته می‌شود یا ماشین، بستگی دارد.


سبک زندگی خودتان را در نظر داشته باشید

به یاد داشته باشید که این حلقه را هر روز در دستتان خواهید انداخت پس باید حلقه‌تان را به شکلی انتخاب کنید که جزئی از زندگی‌تان باشد. اگر ورزش خاصی انجام می‌دهید یا ابزار خاصی را هنگام کار یا ورزش باید در دست داشته باشید، یک حلقه باریک و ساده ممکن هست انتخاب بهتری برایتان باشد. اگر کارتان به شکلی هست که خیلی از دستانتان استفاده می‌کنید، حلقه‌هایی که در آنها سنگ‌های قیمتی یا کنده‌کاری بکار رفته است را انتخاب نکنید چون ممکن است سنگ حلقه گم شود و یا بر اثر استفاده از دستانتان، کندهکاری‌های حلقه‌تان کثیف شود. اگر خیلی فعال هستید، حلقه‌تان را از جنس پلاتینیوم انتخاب کنید چون ماندگاری آن زیاد است.


به راحتی جشن خود را برنامه ریزی کنید

کسب و کارها

نظرات
برای نظر دادن ابتدا باید وارد سایت شوید.

ورود به سایت