تست استایل جشن عروسی

جشن عروسی از مهم ترین اتفاقات زندگی هر شخص هست و همه ی تلاش ما اینه که به بهترین خاطره زندگی تبدیل بشه.
گرفتن جشن عروسی جزییات زیادی داره که باید همه ی این جزییات هماهنگی خوبی با هم داشته باشن.

مشاهده تست
تست انتخاب حلقه عروسی

حلقه ازدواج به عنوان نماد جاودانه ی عشق بین دو نفر جز مهم ترین خریدهایی ست که برای شروع یک پیمان انجام میشود.
سردرگمی در میان تنوع بسیار زیاد حلقه های ازدواج، امریست که تقریبا اکثر افراد درگیر آن میشوند. همچنین اگر برای نامزد خود قصد خرید حلقه را دارید با این تست میتوانید راحت تر به سلیقه طرف مقابلتان حلقه ای بی نظیر بخرید و بهترین سورپرایز عمرش را رقم بزنید.

مشاهده تست
تست انتخاب لباس عروسی

در بین تنوع زیاد لباس‌های عروس همیشه انتخاب بهترین و رویایی‌ترین لباس برای عروس خانم‌ها کمی مشکل می‌شود. در این خرید که جز مهم‌ترین خریدهای جشن شما محسوب می‌شود بعد از سلیقه شما فاکتورهای دیگری نیز برای یک انتخاب درست وجود دارد.
تیم بزمینه با طراحی تست زیر به شما کمک می‌کند تا مناسب‌ترین انتخاب خود را انجام دهید و بهترین خاطره را از این روز بزرگ ثبت کنید.
پس همین حالا با انتخاب یک گزینه در هر سوال با ما همراه شوید.

مشاهده تست
تست فصل عروسی

مراسم عروسی یکی از بزرگ‌ترین و در عین حال شیرین‌ترین اتفاقات زندگی هر فرده که از چند ماه قبل هر دو خانواده را مشغول میکنه تا یه شب زیبا و به یادموندنی تو خاطره همه ثبت بشه.
شما با یه برنامه‌ریزی دقیق میتونید تموم جنبه های یه جشن دلچسب رو به بهترین شکل اجرا کنید،که تیم بزمینه از صفر تا صد این برنامه‌ریزی همراه شماست.
مشاهده تست

تست تم تولد دختر

جشن تولد یه نوع شکرگزاری برای 'بودن' حساب میشه، یه شادی دسته جمعی که توی ذهنمون باقی میمونه و برای شروع یک سال پر از اتفاقات خوب آماده میشیم. با گرفتن جشن تولد تو ذهن فرزندتون خاطرات شیرینی ثبت میشه و احساس مهم بودن میکنه و به بالابردن اعتماد به نفس و حس مثبتش برای دوره‌های مختلف زندگی کمک بسیار زیادی میکنه.

مشاهده تست

تست تم تولد پسر

جشن تولد جشنی سراسر شادی‌ست، مخصوصا برای کودکان، چرا که در آن روز تمام توجه‌ها به سمت آن‌ها معطوف است و حضور کادوهای هیجان‌انگیز شادی آن‌ها را دو چندان می‌کند.
گرفتن جشن تولد به فرزند شما حس اعتماد به نفس می‌دهد و تا سالیان سال و حتی در بزرگسالی روی او تاثیر خود را حفظ می‌کند.

مشاهده تست

انتخاب هدیه مناسب برای جشن!

بدون شک هدیه گرفتن و هدیه دادن جزء لذت بخش‌ترین کارهای دنیاست. هدیه گرفتن فارغ از جنبه مادی و کاراییش، محبت رو منتقل میکنه و تو وجود هر دو طرف حس مثبت ایجاد میکنه.
انتخاب هدیه مناسب باید بر اساس ویژگی‌های شخصی که میخوایم بهش هدیه بدیم انجام بشه تا برق شادی رو تو چشماش بیاره و همیشه اون لحظه رو یادش بمونه. پس بهتره انتخاب هدیه‌ها درست و معقول باشه. در تست انتخاب هدیه بزمینه، با جواب دادن به چند تا سوال ساده میتونید بهترین هدیه رو برای شخصی که در نظر دارید انتخاب کنید.

مشاهده تست

انتخاب لباس عقد

عکس‌های مراسم عقد شما و همسرتون اولین عکس‌های رسمی بین دو خانواده به حساب میاد و تا همیشه براتون موندگار هست. مهمترین موضوع روز عقد شما این است که هر دوتون از این اتفاق از ته دل شاد باشید و موضوع مهم بعدی، انتخاب لباستونه تا تصویری که قراره از شما یادگار بمونه کاملا باب میلتون باشه. ​
​ انتخاب لباس آقایون با در نظر گرفتن یه سری نکات، غالبا 'کت و شلوار' هست ولی انتخاب برای خانوم‌ها سخت‌تره. چرا که تنوع و مدل لباس‌های مختلفی برای این مراسم در کشورمون وجود داره. ​
​ ​

مشاهده تست