استودیو یوتاب


تهران

آتلیه عکاسی دارای مجوز

[4.83/5 از 36 رای ]

درخواست قیمت / ارسال پیام
نظر دهید


استودیو یوتاب
اگر برای مراسم عقد، عروسی، جشن تولد یا دیگر مراسمات مهم زندگی خود دنبال گروه عکاسی حرفه ‌ای با متدهای خاص و به روز هستید، استدیو یوتاب دقیقا همان چیزی است که شما می خواهید.

ویژگی های استدیو یوتاب
در این استدیو برای کلیپ های فرمالیته عروسی و عقد سناریوهای جذاب و متفاوتی نوشته می شود که شما نمونه آن را در هیچ جای دیگر نمی بینید. نوع سناریو با توجه به سلیقه شما می تواند فانتزی، کلاسیک یا هر سبک دیگر باشد. این استدیو علاوه بر لوکیشن های خاص عکاسی اختصاصی، شما را در لوکیشن های مختلف داخل و خارج از شهر همراهی کرده تا عکس ها به زیباترین شکل ممکن ثبت شوند. بنابراین تیم استدیو یوتاب را برای عکاسی فرمالیته در شمال و جنوب یا کشورهای دیگر نیز می توانید انتخاب کنید. در این استدیو همه چیز از بهترین ها انتخاب شده و تجهیزات عکاسی و ادیت درجه یک هستند.
کافی است نمونه کارهای این استدیو را ببینید تا به تفاوت کیفیت و زیبایی آن پی ببرید.
همچنین با سپردن کار به این مجموعه خیالتان بابت امنیت فیلم ها و تصاویر آسوده خواهد بود. کادر حرفه ای استدیو یوتاب کاملا در کار خود متعهد بوده و امنیت فایل های شخصی مشتریان در اولویت اصلی آن ها قرار دارد. این استدیو علاوه بر عکاسی عقد و عروسی به طور اختصاصی در زمینه عکاسی کودک نیز فعال بوده و می توانید عکس های فرزند دلبندتان را در این مجموعه با پس زمینه ها و دکورهای بسیار زیبا برای همیشه ماندگار کنید.
مشخصات استودیو یوتاب

برای تماس با این تامین کننده از فرم تماس با تامین کننده ها استفاده کنید

ساعتهای کاری در طول هفته استودیو یوتاب

برای حضور در مجموعه استودیو یوتاب حتما وقت قبلی بگیرید
مجموعه استودیو یوتاب در اعیاد مذهبی دایر اما در مناسبتهای وفات تعطیل است

گواهینامه ها و افتخارات کسب شده استودیو یوتاب

عضویت در بزمینه

تور مجازی استودیو یوتاب

درخواست تور مجازی ثبت نشده است.

نظرات و امتیازات استودیو یوتاب

نظر دهید