تشریفات مجالس عروسی ویوا


تهران

[3.8/5 از 30 رای ]

درخواست قیمت / ارسال پیام
نظر دهید


تشریفات ویوا

تشریفات ویوا یکی از سازمان هایی است که می توانید برنامه ریزی و برگزاری صفر تا صد مراسم خود را با خیال آسوده به آن بسپارید. این مجموعه با ارائه خدماتی با کیفیت، کامل و بسیار ارزنده به شما کمک می‌کند بتوانید مناسب با بودجه خود مراسم مورد نظرتان را به بهترین شکل برگزار کنید.

آشنایی با تشریفات ویوا
ویوا در تاریخ 25 ماه june سال 2015 توانست اولین و تنها عضو ایرانی در انجمن بین المللی برگزار کنندگان حرفه ای جشن های عروسی و رویدادها IAWEP آمریکا با شماره ثبت 100508 شود. این مساله خود نشان دهنده کیفیت بالا و استانداردهای جهانی این تشریفات است. همچنین این مجموعه قرارداد سالیانه با یکی از به نام ترین شرکت های بین المللی VACATION داشته که باعث می شود همه چیز در مراسم شما به بهترین شکل ممکن برگزار شود. همچنین این مجموعه همچنین با گروهی از طراحان به نام و حرفه ای ایرانی همکاری می کند.

خدمات تشریفات ویوا
تشریفات ویوا منوهای متفاوتی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد تا شما بتوانید متناسب با بودجه خود بهترین خدمات را انتخاب کنید. اگر به دنبال برگزاری یک مراسم لوکس و لاکچری هستید، این مجموعه در برگزاری هرچه بهتر مراسم رویایی شما کمک خواهد کرد. منوهای غذایی متنوع و با کیفیت با داشتن آشپزخانه صنعتی اختصاصی و انبار شخصی ملزومات باعث می شود شما و مهمانان خاطره مراسم را با یک طعم لذیذ به یاد آورید. این مجموعه بیش از 6 سال سابقه کاری حرفه ای داشته و قبل از برگزاری مراسم به طور کامل و رایگان به شما مشاوره خواهد داد.
همکاری ویوا با عکاسان و فیلم برداران حرفه ای و میکاپ آرتیست ها باعث می شود شما نگرانی بابت هیچ کدام از جزئیات مراسم خود نداشته باشید. همچنین ویوا با باغ ها و تالارهای لوکسی همکاری دارد و شما می توانید هنگام عقد قرارداد بهترین گزینه را انتخاب کنید. همچنین اگر به دنبال یک مراسم رویایی ماه عسل هستید، می‌ توانید بر روی برنامه ریزی های رویایی تشریفات ویوا حساب کنید.
مشخصات تشریفات مجالس عروسی ویوا

سطح قیمتی تالارها لوکس
انواع غذای قابل سرو سنتی,دریایی,اسنک,فینگرفود,دسر,فرنگی,سالاد
گل‌آرایی دارد
نورپردازی و افکت دود دارد
سفره‌ خانه سنتی دارد
پروژکتور و امکان پخش کلیپ دارد
موسیقی زنده دارد
پارکینگ دارد
آتش‌بازی و نورافشانی دارد
برای تماس با این تامین کننده از فرم تماس با تامین کننده ها استفاده کنید

ساعتهای کاری در طول هفته تشریفات مجالس عروسی ویوا

برای حضور در مجموعه تشریفات مجالس عروسی ویوا حتما وقت قبلی بگیرید
مجموعه تشریفات مجالس عروسی ویوا در اعیاد مذهبی دایر اما در مناسبتهای وفات تعطیل است

گواهینامه ها و افتخارات کسب شده تشریفات مجالس عروسی ویوا

عضویت در بزمینه

تور مجازی تشریفات مجالس عروسی ویوا

درخواست تور مجازی ثبت نشده است.

نظرات و امتیازات تشریفات مجالس عروسی ویوا

نظر دهید