تشریفات ژوبین


تهران

تشریفات مجلل عروسی

[4/5 از 80 رای ]

درخواست قیمت / ارسال پیام
نظر دهید


تشریفات ژوبین

برگزاری صفر تا صد مراسم عقد یا عروسی شاید برای شمایی که تجربه ای در ان ندارید، کمی سخت باشد. ممکن است خیلی کارها را فراموش کنید یا نتوانید بین صدها آتلیه عکاسی، سالن زیبایی و موارد مورد نیاز دیگر، بهترین ها را انتخاب کنید. سپردن تمامی کارها به یک تشریفات حرفه ای مانند تشریفات ژوبین خیال شما را بابت همه چیز آسوده خواهد کرد. تشریفات ژوبین با چندین سال تجربه کاری حرفه ای و موفق می تواند به شما کمک کند بهترین روز زندگیتان به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

ویژگی های تشریفات ژوبین

این تشریفات سابقه حرفه ای چندین ساله دارد، از این رو تمامی جزئیات کار را می داند و بهترین ها را برای شما فراهم خواهد کرد. این تشریفات با بهترین و زیباترین سالن ها و باغ تالارها همکاری می کند. بنابراین می توانید با توجه به سلیقه و بودجه خود با مشوت ژوبین بهترین گزینه را برای محل برگزاری مراسم انتخاب کنید. اگر دیزاین و طراحی سفره عقد، گل آرایی و زیبایی سالن عقد و عروسی برایتان اهمیت دارد، ژوبین با طراحان حرفه ای در این زمینه همکاری دارد و دیزاین به صورت به روز و اروپایی انجام می شود.
گروه موسیقی و دیجی مورد نظر شما هر چیزی که باشد، تشریفات ژوبین آن را برای شما فراهم می کند. اگر دف نوازی سنتی دوست دارید یا می خواهید یک دیجی حرفه ای در مراسم خود داشته باشید، کافی است با ژوبین مطرح کرده تا بهترین ها را برای شما انتخاب کند. انتخاب و تهیه منو غذا و پذیرایی متنوع و با کیفیت، همکاری با سالن های زیبایی مطرح و معروف و همکاری با آتلیه های عکاسی حرفه ای و شناخته شده از دیگر ویژگی های این تشریفات لوکس به شمار می رود. همچنین با ژوبین انتخاب کارت دعوت و دیزاین ماشین عروس نیز به خوبی و به راحتی انجام خواهد شد. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانید تماس حاصل کنید.
مشخصات تشریفات ژوبین

سطح قیمتی تالارها لوکس,متوسط
انواع غذای قابل سرو سنتی,دریایی,اسنک,فینگرفود,دسر,فرنگی,سالاد
گل‌آرایی دارد
نورپردازی و افکت دود دارد
سفره‌ خانه سنتی دارد
پروژکتور و امکان پخش کلیپ دارد
موسیقی زنده دارد
پارکینگ دارد
آتش‌بازی و نورافشانی دارد
برای تماس با این تامین کننده از فرم تماس با تامین کننده ها استفاده کنید

ساعتهای کاری در طول هفته تشریفات ژوبین

برای حضور در مجموعه تشریفات ژوبین حتما وقت قبلی بگیرید
مجموعه تشریفات ژوبین در اعیاد مذهبی دایر اما در مناسبتهای وفات تعطیل است

گواهینامه ها و افتخارات کسب شده تشریفات ژوبین

عضویت در بزمینه

تور مجازی تشریفات ژوبین

درخواست تور مجازی ثبت نشده است.

نظرات و امتیازات تشریفات ژوبین

نظر دهید