تشریفات عروسی دارا


تهران

تشریفات لوکس مجالس

[4.2/5 از 20 رای ]

درخواست قیمت / ارسال پیام
نظر دهید


تشریفات دارا

تشریفات دارا یکی از تشریفات برگزاری مراسم عقد و عروسی، تولد و جشن های نامزدی در تهران است که چندین سال سابقه کاری حرفه ای مختلف دارد. این تشریفات با باغ تالارهای مختلف و آتلیه های عکاسی حرفه ای در تهران همکاری دارد تا مراسم عقد و عروسی شما به بهترین شکل ممکن برگزار شود. برای ارتباط با مدیریت مجموعه می توانید پیام بگذارید.

امکانات تشریفات دارا
با تشریفات دارا صفر تا صد کارها توسط این مجموعه انجام می شود. در این مجموعه برای تمامی کارها به بهترین شکل برنامه ریزی می شود و قبل از اجرای برنامه ها همه چیز برنامه ریزی شده و مشخص است تا هیچ چیز از قلم نیفتد. برای پذیرایی از مهمانان خود دارا منوهای مختلف فینگرفود، غذاهای دریایی، غذاهای ایرانی، انواع دسر، شیرینی و نوشیدنی دارد تا بتوانید متناسب با سلیقه و بودجه خود پکیج مناسب پذیرایی را انتخاب کنید.
تشریفات دارا با آتلیه های عکاسی مختلفی همکاری دارد که می توانید عکاسی و فیلم برداری مراسم خود و فرمالیته را به آن ها بسپارید. می توانید هنگام عقد قرارداد نمونه کارهای مختلف آتلیه های عکاسی مختلف را ببینید و هر آتلیه را که انتخاب کردید، تشریفات با آتلیه عکاسی هماهنگی های لازم را انجام می دهد. دارا همچنین با مزون های لباس عروس و سالن های زیبایی همکاری دارد تا انتخاب آن ها نیز برای شما ساده تر شود. گل آرایی سفره عقد، سالن عقد و عروسی و دیگر دیزاین های مورد نظر شما در این تشریفات با کمک طراحان شناخته شده انجام می شود تا رویای شما برای بهترین روز زندگیتان واقعی شود.
این مجموعه همچنین تمامی کارهای لازم برای انتخاب گروه موسیقی زنده یا دیجی، انتخاب دسته گل عروس، دیزاین ماشین عروس یا اجاره خودروهای لوکس و تمامی کارهای مورد نیاز دیگر را انجام می دهد تا بهترین روز زندگیتان به بهترین شکل ممکن برگزار شود.
مشخصات تشریفات عروسی دارا

برای تماس با این تامین کننده از فرم تماس با تامین کننده ها استفاده کنید

ساعتهای کاری در طول هفته تشریفات عروسی دارا

برای حضور در مجموعه تشریفات عروسی دارا حتما وقت قبلی بگیرید
شنبه 11:30 22
یک شنبه 11:30 23
دو شنبه 11:30 23
سه شنبه 11:30 23
چهار شنبه 11:30 23
پنج شنبه 11:30 23
مجموعه تشریفات عروسی دارا در اعیاد مذهبی دایر اما در مناسبتهای وفات تعطیل است

گواهینامه ها و افتخارات کسب شده تشریفات عروسی دارا

عضویت در بزمینه

تور مجازی تشریفات عروسی دارا

درخواست تور مجازی ثبت نشده است.

نظرات و امتیازات تشریفات عروسی دارا

نظر دهید