باغ تالار ترانه


تهران

Taraneh Garden Hall

[4.25/5 از 40 رای ]

درخواست قیمت / ارسال پیام
نظر دهید


باغ تالار ترانه

یکی دیگر از باغ تالارهای تهران، باغ تالار ترانه است. این باغ تالار دارای دو سالن مجزا است که کوچک ترین آن 550 نفر و بزرگ ترین آن 800 نفر ظرفیت دارد. از این رو شما با انتخاب این باغ تالار محدودیتی برای دعوت از مهمانان و تعداد آن ها نخواهی داشت. این باغ تالار در منطقه احمدآباد مستوفی واقع شده و دارای دسترسی مناسبی است.

ویژگی های باغ تالار ترانه
یکی از بهترین ویژگی های این باغ تالار که بسیاری از زوج های جوان آن را انتخاب می کنند، طراحی فضای باز روستیک و بسیار زیبای آن است. این فضای باز امکان برگزاری مراسم در فضای بیرونی را برای زوج های جوان فراهم کرده است تا مراسم لوکس و لاکچری برگزار شود. در این باغ درختان کهنسال و زیبایی وجود دارد که فضای بیرونی آن را بسیار خاص و متفاوت کرده است.
اگر دوست داشته باشید مراسم عقدتان را در فضای بسته برگزار کنید، این باغ تالار دارای یک اتاق عقد اختصاصی با ظرفیت 80 نفر است. برای طراحی و دکوراسیون این اتاق عقد و سفره آن از بهترین دیزاینرها کمک گرفته شده تا همه چیز زیبا و لوکس باشد. در صورتی که بخواهید تغییراتی نیز در سفره عقد شما اعمال شود، می توانید آن را با مجموعه در میان گذاشته تا همه چیز مطابق میل شما برگزار شود.
دیزاین این باغ تالار در نگاه اول توجه شما را به خود جلب می کند. مشعل آرایی، شمع آرایی، گل آرایی، لوستر آرایی و استفاده از تزئینات کلاسیک و خاص باغ تالار را به یکی از زیباترین ها در تهران تبدیل کرده است.

امکانات باغ تالار
این باغ تالار دارای یک پارکینگ اختصاصی با ظرفیت 500 خودرو است تا تمامی مهمانان شما بتوانند از آن برای پارک خودروهای خود استفاده کنند. سفره خانه سنتی و کافی شاپ نیز از دیگر امکانات این باغ تالار به شمار می رود. در این باغ تالار محل بازی جداگانه نیز برای کودکان در نظر گرفته شده تا کودکان بتوانند در کنار والدین خود از مراسم لذت بیشتری ببرند.
در باغ تالار ترانه، سرآشپز معروف مجموعه گلدن رز فعالیت می کند. هنر دست این سرآشپز حرفه ای در کنار انتخاب مواد اولیه درجه یک، باعث شده منوی غذایی این باغ تالار در میان رقبا یکی از بهترین ها باشد.
مشخصات باغ تالار ترانه

نوع تالار باغ تالار
سطح قیمت تالار بالا
اتاق عقد مجزا دارد
پارکینگ دارد
گل‌آرایی دارد
شمع آرایی دارد
موسیقی زنده دارد
نورپردازی و افکت دود دارد
پروژکتور و امکان پخش کلیپ دارد
آتش‌بازی و نورافشانی دارد
اتاق بازی کودک دارد
آسانسور دارد
امکان دسترسی با ویلچر دارد
برای تماس با این تامین کننده از فرم تماس با تامین کننده ها استفاده کنید

ساعتهای کاری در طول هفته باغ تالار ترانه

برای حضور در مجموعه باغ تالار ترانه حتما وقت قبلی بگیرید
مجموعه باغ تالار ترانه در اعیاد مذهبی دایر اما در مناسبتهای وفات تعطیل است

گواهینامه ها و افتخارات کسب شده باغ تالار ترانه

عضویت در بزمینه

بیشتر از 5 هزار بازدید

تور مجازی باغ تالار ترانه

درخواست تور مجازی ثبت نشده است.

نظرات و امتیازات باغ تالار ترانه

نظر دهید