مزون پارمیس امانت


(تهران - شمال)

مزون لباس عروس

[4.6/5 از 10 رای ]

درخواست قیمت / ارسال پیام
نظر دهید


مزون پارمیس امانت

اگر برای دوخت لباس عروس، نامزدی یا لباس مجلسی به دنبال یک مزون حرفه‌ ای هستید، پارمیس امانت بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. سرکار خانم پارمیس امانت با چندین سال سابقه در زمینه طراحی و دوخت لباس در حال حاضر در دو کشور ایران و دبی فعالیت داشته و کارهای او یکی از زیباترین کارهایی است که می توانید برای مراسمات مختلف انتخاب کنید.

ویژگی های مزون پارمیس امانت
مزون پارمیس امانت برای هر کس با هر سلیقه طرح و ایده دارد. کافی است با مدیریت مجموعه مشاوره رایگان داشته باشید و راجع به سلیقه و ایده خود برای طراحی لباس صحبت کنید. لباس دقیقا مشابه با چیزی که شما دوست دارید، طراحی و دوخته می شود. این مزون به طور تخصصی بر روی دوخت و طراحی لباس عروس فعالیت می کند، بنابراین اگر می خواهید لباس عروسیتان متفاوت باشد، این مزون را از دست ندهید. علاوه بر لباس عروس، در این مجموعه لباس های فرمالیته نیز وجود دارد که می توانید برای کلیپ فرمالیته خود استفاده کنید.
خبر خوب آن که در این مزون هم امکان خرید، دوخت اختصاصی و هم امکان اجاره لباس عقد و عروسی وجود دارد تا بتوانید متناسب با بودجه و نیاز خود انتخاب کنید. در این مزون همچنین سفارش دوخت کارهای مجلسی نیز پذیرفته می شود. دوخت لباس کودک شاید کاری بسیار سخت و با جزئیات باشد که هر مزونی نتواند آن را خوب و تمیز انجام دهد. در این مزون علاوه بر تمامی لباس های گفته شده، کار دوخت لباس کودک نیز انجام می شود. بنابراین اگر برای فرزندتان دنبال لباس شیک هستید یا مدلینگ کودک کار می کنید، این مزون بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. در کنار دوختی حرفه ای و بدون نقص، برای انتخاب پارچه و اکسسوری های مورد نیاز خانم امانت وسواس بسیار زیادی به خرج می دهد تا همه چیز زیباترین و بهترین شکل ممکن خود باشد.
مشخصات مزون پارمیس امانت

امکان اجاره لباس عروس دارد
لباس عروس آماده,امکان دوخت
لباس نامزدی آماده,قابلیت دوخت
لباس شب آماده,قابلیت دوخت
لباس ساقدوش آماده,قابلیت دوخت
امکان طراحی لباس دارد
برای تماس با این تامین کننده از فرم تماس با تامین کننده ها استفاده کنید

ساعتهای کاری در طول هفته مزون پارمیس امانت

برای حضور در مجموعه مزون پارمیس امانت حتما وقت قبلی بگیرید
مجموعه مزون پارمیس امانت در اعیاد مذهبی دایر اما در مناسبتهای وفات تعطیل است

گواهینامه ها و افتخارات کسب شده مزون پارمیس امانت

عضویت در بزمینه

تور مجازی مزون پارمیس امانت

درخواست تور مجازی ثبت نشده است.

نظرات و امتیازات مزون پارمیس امانت

نظر دهید