میترا مولایی


(تهران - شمال غرب)

Mitra Makeupartist

[4.42/5 از 48 رای ]

درخواست قیمت / ارسال پیام
نظر دهید


سالن زیبایی میترا مولایی

سالن زیبایی با میتر مولایی با مدیریت سرکار خانم مولایی یکی از سالن های به نام و مشهور در تهران است. سرکار خانم مولایی یکی از با تجربه ترین میکاپ آرتیست های پایتخت هستند که سابقه کاری آن ها به بیش از 18 سال می رسد. این سالن زیبایی در کنار انجام خدمات زیبایی، بیش از هرچیز به میکاپ عروس معروف است و مشاهده نمونه کارهای خانم مولایی کیفیت و هنر ایشان را نشان خواهد داد.

خدمات سالن زیبایی میترا مولایی
همان طور که در مقدمه نیز اشاره شد، سالن زیبایی میترا مولایی در کنار ارائه خدمات مختلف زیبایی از جمله رنگ مو، آمبره، سامبره و هایلایت، کاشت ناخن و مژه، پروتئین تراپی، ویتامین تراپی و یا کراتینه مو، انواع کوتاهی های ژورنالی و دیگر خدمات زیبایی، بیش از هر چیز به دلیل میکاپ های حرفه ای و زیبای عروس های خود معروف است. میکاپ عروس در این مجموعه با استفاده از بهترین برندهای روز دنیا انجام شده و از جدیدترین تکنیک های میکاپ و گریم صورت استفاده می شود.
با توجه به فرم صورت و انتخاب عروس، میکاپ آرتیست از روش های کانتورینگ برای زاویه دار کردن صورت استفاده می کند. آرایش چشم با توجه به فرم چشم شما به شکلی زیبا و لایت توسط بهترین مواد انجام می شود. آرایش و گریم عروس با یک شینیون زیبا و به روز تکمیل می شود تا عروس خانم های جوان به زیباترین ورژن خود تبدیل شوند. همچنین اگر قصد دارید یک دوره آموزش گریم و میکاپ حرفه ای با قیمت مناسب را بگذرانید، سالن زیبایی میترا مولایی می تواند یک انتخاب عالی برای شما باشد.
مشخصات میترا مولایی

ترمیم و recheck دارد
آرایش همراه و ساقدوش دارد
تاج عروس دارد
امکان ارائه خدمات در سایر کشورها دارد
امکان ارائه خدمات در شهرستان‌ها ندارد
جای پارک خودرو به سختی
برای تماس با این تامین کننده از فرم تماس با تامین کننده ها استفاده کنید

ساعتهای کاری در طول هفته میترا مولایی

برای حضور در مجموعه میترا مولایی حتما وقت قبلی بگیرید
مجموعه میترا مولایی در اعیاد مذهبی دایر اما در مناسبتهای وفات تعطیل است

گواهینامه ها و افتخارات کسب شده میترا مولایی

عضویت در بزمینه

بیشتر از 5 هزار بازدید

بیشتر از 10 هزار بازدید

تور مجازی میترا مولایی

درخواست تور مجازی ثبت نشده است.

نظرات و امتیازات میترا مولایی

نظر دهید