تالار مارینا پلاس


(تهران - شمال شرق)

[3.8/5 از 20 رای ]

درخواست قیمت / ارسال پیام
نظر دهید


تالار مارینا پالاس

تالار مارینا پالاس یکی از مجلل ترین و بزرگ ترین مجموعه هایی است که می توانید برای برگزاری مراسم عقد و عروسی، نامزدی و یا جشن تولد انتخاب کنید. این تالار در منطقه تهرانپارس واقع شده و دسترسی به آن بسیار مناسب است. ظرفیت این تالار 500 نفر است که با وجود تعداد کافی پرسنل به تمامی مهمانان در طول مراسم سرویس رسانی و خدمات رسانی انجام خواهد شد.

ویژگی های تالار مارینا پالاس
یکی از ویژگی های بارز تالار مارینا پالاس سیستم های صوتی جدید و فوق قوی آن است که به مراسم شما شور و هیجان بسیار زیادی خواهد داد. همچنین اگر به اجرای موسیقی زنده در مراسم علاقه مند هستید، مارینا پلاس امکان آن را نیز برای شما فراهم خواهد کرد. همکاری با گروه عکاسی و فیلم برداری به شما این امکان را می دهد که با تخفیف های ویژه و قیمت مناسب، از مراسم خود عکس ها و فیلم هایی عالی با ایده های نو و متفاوت داشته باشید.
تالار مارینا پلاس هم داخل تالار اتاق عقد داشته و هم اتاق عقد مجزا دارد. بنابراین اگر می خواهید مراسم عقد و عروسی را با هم برگزار کرده و یا تنها یک مراسم عقد ساده و کم جمعیت بگیرید، این تالار می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. در هر دو حالت یکی از بهترین دیزاین های سفره و اتاق عقد برای شما اجرا خواهد شد تا هم شما احساس خوبی داشته باشید و هم پس زمینه عکس ها و فیلم های شما زیبا باشد.

دیگر امکانات تالار مارینا پالاس
اگر به آتش بازی هنگام ورود عروس و داماد علاقه مند هستید، کافی است هنگام عقد قرارداد این موضوع را ذکر کنید تا برای شما هنگام مراسم اجرا شود. تالار مارینا پالاس همچنین دارای پارکینگ اختصاصی است. نور پردازی در داخل تالار به شکلی جدید و حرفه ای انجام شده است تا عکاسان حرفه ای بتوانند بهترین نتیجه ممکن را در فیلم ها و عکس های مراسم به شما تحویل دهند. نمایشگر تصویر داخل تالار این امکان را به شما می دهد که فیلم و کلیپ فرمالیته خود را با دوستان و عزیزانتان به اشتراک بگذارید. همچنین مارینا پالاس در کنار استفاده از بهترین مواد اولیه برای پذیرایی از سراشپزان حرفه ای برای طبخ و تولید انواع غذاهای ایرانی، خارجی و دسرها کمک گرفته تا منوهای پذیرایی از مهمانان متنوع، با کیفیت و خوشمزه باشد.
مشخصات تالار مارینا پلاس

نوع تالار تالار
سطح قیمت تالار متوسط
اتاق عقد مجزا دارد
پارکینگ دارد
گل‌آرایی دارد
شمع آرایی دارد
موسیقی زنده دارد
نورپردازی و افکت دود دارد
پروژکتور و امکان پخش کلیپ دارد
آتش‌بازی و نورافشانی دارد
اتاق بازی کودک دارد
آسانسور دارد
امکان دسترسی با ویلچر دارد
برای تماس با این تامین کننده از فرم تماس با تامین کننده ها استفاده کنید

ساعتهای کاری در طول هفته تالار مارینا پلاس

برای حضور در مجموعه تالار مارینا پلاس حتما وقت قبلی بگیرید
مجموعه تالار مارینا پلاس در اعیاد مذهبی دایر اما در مناسبتهای وفات تعطیل است

گواهینامه ها و افتخارات کسب شده تالار مارینا پلاس

عضویت در بزمینه

تور مجازی تالار مارینا پلاس

درخواست تور مجازی ثبت نشده است.

نظرات و امتیازات تالار مارینا پلاس

نظر دهید