تالار خلیج فارس


تهران

تالار عروسی تهرانپارس

[4.4/5 از 20 رای ]

درخواست قیمت / ارسال پیام
نظر دهید


سالن عروسی خلیج فارس تهرانپارس

سالن عروسی خلیج فارس تهرانپارس با ظرفیت پذیرایی از 650 نفر مهمان آماده برگزاری مراسم های عقد و عروسی شما عزیزان با پایینترین قیمت است. این سالن دارای اتاق های عقد بزرگ است که می تواند بهترین روز زندگی شما را به یک خاطره متفاوت و دلپذیر تبدیل کند.

ویژگی های سالن عروسی خلیج فارس
تالار و اتاق عقد تالار خلیج فارس یکی از بهترین انتخاب ها برای شما خواهد بود. این اتاق عقدسفره ای با طراحی بسیار خاص دارد. چیدمان سفره عقد آن نیز متناسب با فضای آن به شکلی مدرن و فانتزی طراحی و چیده شده است. سالن های خلیج فارس در دو طبقه واقع شده اند، از این رو جابجایی برای تمامی مهمانان ساده است.
برای خرید و انتخاب کارت دعوت نیز می توانید بر روی این سالن حساب کنید. در خلیج فارس بانکی جامع و متنوع از کارت های دعوت وجود دارد که می توانید از میان آن ها مدل مورد پسند خود را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی های این سالن عقد می توان به سفره خانه سنتی اشاره کرد که مهمانان در طول مراسم می توانند از آن استفاده کنند.

دیگر امکانات سالن عروسی خلیج فارس
اتاق عقد خلیج فارس ظرفیت 60 نفر مهمان را دارد، از این رو می توانید برای مراسم عقد خود تمامی مهمانان مورد نظرتان را دعوت کنید. پارکینگ اختصاصی خلیج فارس ظرفیت 50 خودرو را دارد، از این رو همه مهمانان می توانند هنگام برگزاری مراسم ماشین خود را در آن پارک کنند. برای دیزاین و طراحی این مجموعه از المان های مختلفی مانند گل آرایی، مشعل آرایی، شمع آرایی و بادکنک آرایی استفاده شده است تا فضای سالن بسیار زیبا و خاص باشد.
از آن جا که مهمانان سالن عقد باید به بهترین شکل پذیرایی شوند، از بهترین ظروف کریستال برای پذیرایی استفاده شده است. در این سالن عروسی همچنین یک LCD بزرگ برای نمایش فیلم و کلیپ فرمالیته در نظر گرفته شده است.
مشخصات تالار خلیج فارس

نوع تالار تالار
سطح قیمت تالار اقتصادی
تعداد سالن 2
اتاق عقد مجزا دارد
پارکینگ دارد
گل‌آرایی دارد
شمع آرایی دارد
موسیقی زنده دارد
نورپردازی و افکت دود دارد
پروژکتور و امکان پخش کلیپ دارد
آتش‌بازی و نورافشانی دارد
اتاق بازی کودک ندارد
آسانسور ندارد
امکان دسترسی با ویلچر دارد
برای تماس با این تامین کننده از فرم تماس با تامین کننده ها استفاده کنید

ساعتهای کاری در طول هفته تالار خلیج فارس

برای حضور در مجموعه تالار خلیج فارس حتما وقت قبلی بگیرید
مجموعه تالار خلیج فارس در اعیاد مذهبی دایر اما در مناسبتهای وفات تعطیل است

گواهینامه ها و افتخارات کسب شده تالار خلیج فارس

عضویت در بزمینه

بیشتر از 5 هزار بازدید

تور مجازی تالار خلیج فارس

درخواست تور مجازی ثبت نشده است.

نظرات و امتیازات تالار خلیج فارس

نظر دهید