باغ عمارت کنعان گرمدره


(تهران - غرب)

عمارت شیک

[4.8/5 از 30 رای ]

درخواست قیمت / ارسال پیام
نظر دهید


عمارت کنعان گرمدره

اگر برای برگزاری مراسم عقد و عروسی خود دنبال یک باغ تالار لوکس و لاکچری هستید، عمارت کنعان گرمدره یک گزینه عالی برای شما خواهد بود. این مجموعه با ظرفیت 700 نفر مهمان می تواند برگزاری کننده مراسمات مختلف شما با جمعیت کم تا زیاد باشد.

ویژگی های عمارت کنعان گرمدره

عمارت کنعان گرمدره یکی از زیباترین عمارت هایی است که می توانید برای برگزاری مراسم عقد یا عروسی خود انتخاب کنید. این مجموعه یک عمارت اشرافی و رویایی است و فضای داخلی آن بسیار زیبا است. شما می توانید مراسم خود را هم در فضای باز و هم داخل تالار برگزار کنید. در صورت برگزاری مراسم عقد در فضای باز دیزاین اروپایی همراه با حریرآرایی و گل ارایی انجام شده و همه چیز به سبک اروپایی و بسیار لوکس خواهد بود. در این مجموعه لوکیشن های عکاسی مختلفی وجود دارد که عروس و داماد و مهمانان می توانند در آن ها عکس هایی زیبا و متفاوت بگیرند.
این عمارت با پرسنلی حرفه ای و با تجربه همکاری می کند که تمامی تلاش خود را برای برگزاری عالی و همه چیز تمام مراسم شما انجام می دهند، بنابراین نگران هیچ چیز در بهترین روز زندگی خود نباشید. منو پذیرایی در این عمارت چندین پکیج از انواع غذاهای ایرانی، فست فودها، فینگرفودها، شیرینی، میوه و دسر و انواع نوشیدنی است و شما می توانید هنگام عقد قراداد نوع پکیج خود را انتخاب کنید. نور آرایی و سیستم صوتی از جدیدترین تجهیزات روز استفاده شده و جایگاه رقص تالار بزرگ و بسیار زیبا است. در صورت تمایل به آتش بازی هنگام ورود عروس و داماد یا برگزاری مراسم عقد ایرانی کافی است این موضوع را با مجموعه در میان بگذارید. عمارت کنعان همچنین سالن اختصاصی عقد دارد. بنابراین اگر می خواهید مراسم عقد خود را به شکلی لوکس و با تعداد مهمان محدود برگزار کنید، کنعان باز هم بهترین گزینه برای شما خواهد بود.
مشخصات باغ عمارت کنعان گرمدره

نوع تالار باغ تالار
سطح قیمت تالار بالا
تعداد سالن 2
اتاق عقد مجزا دارد
پارکینگ دارد
گل‌آرایی دارد
شمع آرایی دارد
موسیقی زنده دارد
نورپردازی و افکت دود دارد
پروژکتور و امکان پخش کلیپ دارد
آتش‌بازی و نورافشانی دارد
اتاق بازی کودک ندارد
آسانسور ندارد
امکان دسترسی با ویلچر دارد
برای تماس با این تامین کننده از فرم تماس با تامین کننده ها استفاده کنید

ساعتهای کاری در طول هفته باغ عمارت کنعان گرمدره

برای حضور در مجموعه باغ عمارت کنعان گرمدره حتما وقت قبلی بگیرید
مجموعه باغ عمارت کنعان گرمدره در اعیاد مذهبی دایر اما در مناسبتهای وفات تعطیل است

گواهینامه ها و افتخارات کسب شده باغ عمارت کنعان گرمدره

عضویت در بزمینه

تور مجازی باغ عمارت کنعان گرمدره

درخواست تور مجازی ثبت نشده است.

نظرات و امتیازات باغ عمارت کنعان گرمدره

نظر دهید