باغ عمارت جمشیدیه تهران


(تهران - غرب)

تالار عروسی غرب

[4.4/5 از 20 رای ]

درخواست قیمت / ارسال پیام
نظر دهید


باغ عمارت جمشیدیه تهران

باغ عمارت جمشیدیه یکی از لوکس ترین انتخاب های شما برای برگزاری مراسم عقد و عروسی خواهد بود. این باغ عمارت با داشتن موقعیت مکانی بسیار مناسب و دیزاین و معماری متفاوت و اعیانی، فضای مراسم شما را زیباتر و لوکس تر خواهد کرد.

ویژگی های باغ عمارت جمشیدیه تهران
یکی از ویژگی های منحصر به فرد این باغ عمارت زیبا، دیزاین روستیک آن است. اگر اطلاعات جزئی نیز راجع به این سبک از دیزاین بدانید، این دیزاین سبکی مدرن، ساده و اروپایی است که زیبایی خاص خود را دارد. اگر سری به این باغ عمارت زیبا بزنید، متوجه می شوید که همه چیز حتی مبل ها و صندلی ها در این عمارت اعیانی و زیبا است.
این عمارت یک سالن بزرگ و دلباز با ظرفیت حدود 700 نفر مهمان دارد. سالن ها به شکل کاملا استاندارد طراحی شده اند، به طوری که شما هیچ ستونی را در وسط سالن نخواهید دید. فرقی نمی کند که بخواهید مراسم عقد خود را در فضای باز و یا بسته برگزار کنید، در هر صورت باغ تالار جمشیدیه این کار را برای شما انجام خواهد داد.

امکانات باغ تالار
عکاسی و فیلم برداری در این باغ تالار توسط کادری حرفه ای و مجرب انجام می شود، بنابراین می توانید با خیال آسوده فیلم برداری مراسم خود را به این باغ عمارت بسپارید. نمایشگر تصویر در این باغ تالار بسیار با کیفیت و با اندازه بزرگ بوده و می توانید بخش هایی از فیلم فرمالیته خود را همراه با دوستان و عزیزانتان ببینید.
سیستم صوتی این عمارت بسیار قوی و حرفه ای است، به طوری که در هر گوشه از سالن، صدا به وضوح و با کیفیت عالی شنیده می شود. این عمارت دارای سفره خانه سنتی و کافی شاپ نیز هست و مهمانان می توانند در حین برگزاری مراسم از ان ها نیز استفاده کنند. گل آرایی و شمع آرایی در این باغ عمارت به شکلی حرفه ای و اصولی انجام می شود. این باغ تالار همچنین 3 هزار متر مربع فضا برای پارکینگ اختصاصی در اختیار دارد که مهمانان می توانند هنگام برگزاری مراسم، خودرو خود را در آن پارک کنند.
مشخصات باغ عمارت جمشیدیه تهران

نوع تالار تالار
سطح قیمت تالار متوسط
اتاق عقد مجزا دارد
پارکینگ دارد
گل‌آرایی دارد
شمع آرایی دارد
موسیقی زنده دارد
نورپردازی و افکت دود دارد
پروژکتور و امکان پخش کلیپ دارد
آتش‌بازی و نورافشانی دارد
اتاق بازی کودک دارد
آسانسور دارد
امکان دسترسی با ویلچر دارد
برای تماس با این تامین کننده از فرم تماس با تامین کننده ها استفاده کنید

ساعتهای کاری در طول هفته باغ عمارت جمشیدیه تهران

برای حضور در مجموعه باغ عمارت جمشیدیه تهران حتما وقت قبلی بگیرید
مجموعه باغ عمارت جمشیدیه تهران در اعیاد مذهبی دایر اما در مناسبتهای وفات تعطیل است

گواهینامه ها و افتخارات کسب شده باغ عمارت جمشیدیه تهران

عضویت در بزمینه

بیشتر از 5 هزار بازدید

بیشتر از 10 هزار بازدید

تور مجازی باغ عمارت جمشیدیه تهران

درخواست تور مجازی ثبت نشده است.

نظرات و امتیازات باغ عمارت جمشیدیه تهران

نظر دهید