مزون لباس عروس هنرکار


مشهد

مزون لباس عروس

[4.8/5 از 10 رای ]

درخواست قیمت / ارسال پیام
نظر دهید


مزون لباس عروس هنرکار

مزون هنرکار با مدیریت سرکار خانم هنرکار یکی از بهترین و به روزترین مزون های عروس و لباس مجلسی است. این مزون در هتل پارس مشهد واقع شده و دسترسی به آن مناسب است. در این مجموعه می توانید جدیدترین مدل های روز لباس عقد و عروسی را ببینید یا مطابق با سلیقه خود درخواست دوخت لباس بدهید. در این مزون طراحان و خیاطان حرفه ای و با تجربه مشغول به کار هستند تا هر مشتری با رضایت کامل لباس خود را تحویل بگیرد.

ویژگی های مزون لباس عروس هنرکار
مزون لباس عروس هنرکار این روزها به یک برند و نام آشنا در مشهد تبدیل شده است. در این مجموعه برای هر سلیقه ای می توان یک یا چند لباس مناسب و زیبا پیدا کرد. فرقی نمی کند دنبال یک لباس ساده، فانتزی، کلاسیک، سنگ دوزی شده یا هر مدل دیگر باشید، در این مزون همیشه برای شما انتخاب هایی وجود دارد. در این مجموعه قبل از انتخاب پارچه و نوع لباس شما مشاوره تخصصی می گیرید تا لباس مناسب با فرم بدن شما و سلیقه تان طراحی و دوخته شود. در این مزون در کنار دوخت یا خرید لباس عروس می توانید لباس عروس مورد نظرتان را کرایه هم کنید.
در کنار لباس عقد و عروسی، در این مزون مدل های متنوع و زیبایی از لباس های مجلسی و نامزدی هم وجود دارد که می توانید برای مراسم های پیش رویتان تهیه کنید. در مزون هنرکار تمامی اکسسوری های مورد نیاز مانند کلاه، شنل، دستکش، تور و چتر نیز وجود دارد تا بتوانید متناسب با سبک لباس خود آن ها را نیز سفارش دهید. مزون هنرکار همچنین پرسنلی متخصص در زمینه گل آرایی، دیزاین سفره و خنچه عقد دارد و شما می توانید بخشی از کارهای مربوط به مراسم عقد و عروسی را به آن ها بسپارید. فضای مزون بسیار گرم و دوستانه است تا اضطراب روزهای قبل از مراسم شما به حداقل برسد.
مشخصات مزون لباس عروس هنرکار

امکان اجاره لباس عروس دارد
لباس عروس آماده,امکان دوخت
لباس نامزدی آماده,قابلیت دوخت
لباس شب آماده,قابلیت دوخت
لباس ساقدوش آماده,قابلیت دوخت
امکان طراحی لباس دارد
لباس عروس کودک قابلیت دوخت
برای تماس با این تامین کننده از فرم تماس با تامین کننده ها استفاده کنید

ساعتهای کاری در طول هفته مزون لباس عروس هنرکار

برای حضور در مجموعه مزون لباس عروس هنرکار حتما وقت قبلی بگیرید
مجموعه مزون لباس عروس هنرکار در اعیاد مذهبی دایر اما در مناسبتهای وفات تعطیل است

گواهینامه ها و افتخارات کسب شده مزون لباس عروس هنرکار

عضویت در بزمینه

تور مجازی مزون لباس عروس هنرکار

درخواست تور مجازی ثبت نشده است.

نظرات و امتیازات مزون لباس عروس هنرکار

نظر دهید