باغ تالار هیراد مشهد


مشهد

باغ تالار مدرن در مشهد

[4.2/5 از 30 رای ]

درخواست قیمت / ارسال پیام
نظر دهید


باغسرا و باغ تالار هیراد مشهد

همه چیز برای برگزاری یک مراسم لوکس و همه چیز تمام در باغ تالار هیراد مشهد مهیا است. این باغ تالار با ظرفیت تالار 650 نفر و ظرفیت فضای باز 1000 نفر می تواند مراس عقد و عروسی را به درخواست شما در فضای باز و یا در تالار برگزار کرده و رضایت خاطر کامل شما را به دست آورد.

ویژگی های باغ تالار هیراد
اگر قصد برگزاری مراسم عقد در این باغ تالار را دارید، این مجموعه هم اتاق عقد مجزا برای عقدهایی با تعداد مهمان کم داشته و هم می توانید سفره عقد را در فضای باز و یا داخل سالن چیده و مراسم را آن جا برگزار کنید. این مجموعه سفره های عقد متنوع و متعددی دارد که می توانید به دلخواه خود زیباترین آن ها را انتخاب کنید. مجموعه دارای یک پارکینگ اختصاصی با ظرفیت 300 خودرو است تا مهمانان نگرانی بابت محل پارک خودرو خود نداشته باشند.

امکانات باغ تالار
اگر می خواهید ماشین عروس شما یک ماشین لوکس و گران قیمت باشد، این مجموعه می تواند خودروهای گران قیمتی را به شما اجاره داده و تزئین آن را نیز برعهده بگیرد. گروه دیجی این مجموعه و سیستم صوتی قوی باغ تالار باعث می شود که هیجان و شادی در مراسم عقد و عروسی شما به اوج خود برسد. سالن و محوطه به درخواست و سلیقه شما در نوع گل و رنگ های آن گل آرایی شده تا جشن شما حالتی رویایی تر و عاشقانه تر داشته باشد. در زمان ورود عروس و داماد مراسم آتش بازی نیز برگزار می شود. این مجموعه دارای دیزاین و معماری بسیار زیبا هم در تالار و هم در فضای باز است که شما و مهمانان را در نگاه اول مجذوب خود خواهد کرد.
در صورت درخواست شما، باغ تالار با گروه های دف نوازی حرفه ای همکاری دارد تا شما یک مراسم متفاوت و شاعرانه داشته باشید. امکان اجرای مراسم کبوترهای عاشق نیز در این مجموعه وجود دارد. با وجود یک صفحه نمایش بزرگ، امکان پخش کلیپ فرمالیته و یا مراسم عروسی وجود دارد. سیستم نور پردازی حرفه ای و همچنین اجرای مه سنگین هنگام رقص عروس و داماد این عروسی را برای شما خاص تر و متفاوت تر خواهد کرد. پرسنل حرفه ای و خوش رفتار در کنار منوی غذایی متنوع و بهترین مواد اولیه نیز خیال شما را بابت برگزاری یک مراسم عالی آسوده خواهد کرد.
باغ تالار هیراد دارای دو فضای تابستانی و زمستانی مجزا است.
مشخصات باغ تالار هیراد مشهد

نوع تالار باغ تالار
سطح قیمت تالار متوسط
مجموع ظرفیت سالن 500 نفر
اتاق عقد مجزا دارد
پارکینگ دارد
گل‌آرایی دارد
شمع آرایی دارد
موسیقی زنده دارد
نورپردازی و افکت دود دارد
پروژکتور و امکان پخش کلیپ دارد
آتش‌بازی و نورافشانی دارد
اتاق بازی کودک دارد
آسانسور دارد
امکان دسترسی با ویلچر دارد
برای تماس با این تامین کننده از فرم تماس با تامین کننده ها استفاده کنید

ساعتهای کاری در طول هفته باغ تالار هیراد مشهد

برای حضور در مجموعه باغ تالار هیراد مشهد حتما وقت قبلی بگیرید
مجموعه باغ تالار هیراد مشهد در اعیاد مذهبی دایر اما در مناسبتهای وفات تعطیل است

گواهینامه ها و افتخارات کسب شده باغ تالار هیراد مشهد

عضویت در بزمینه

بیشتر از 5 هزار بازدید

تور مجازی باغ تالار هیراد مشهد

درخواست تور مجازی ثبت نشده است.

نظرات و امتیازات باغ تالار هیراد مشهد

نظر دهید