باغ تالار غزال


(تهران - غرب)

تالار شیک غرب تهران

[4.4/5 از 10 رای ]

درخواست قیمت / ارسال پیام
نظر دهید


باغ تالار غزال

باغ تالار غرال یک باغ تالار بسیار لاکچری و لوکس است که می توانید آن را برای برگزاری مراسم عقد و عروسی خود انتخاب کنید. این باغ تالار دو سال مجزا با ظرفیت 400 نفر دارد و شما می توانید مراسم های کم جمعیت تا شلوغ خود را در آن برگزار کنید.

امکانات باغ تالار غزال
اگر قصد برگزاری یک مراسم عقد متفاوت را دارید، باغ تالار غزال بهترین گزینه برای شما خواهد بود. سفره عقد روی آب و در فضای باز یکی از امکانات متفاوت و لوکس این باغ تالار به شمار می رود. یکی دیگر از امکانات ویژه این باغ تالار کلکسیون زیبا از ماشین های قدیمی آن است. شما می توانید در کنار این ماشین های عکس هایی خاص و متفاوت بگیرید و یا ان برای ماشین عروس خود انتخاب کنید.
استیج رقص باغ تالار غزال یکی از بزرگ ترین استیج های باغ تالارهای موجود است تا مهمانان بتوانند به راحتی به رقص و پایکوبی بپردازند. ورودی باغ و معماری تالار نیز بسیار لوکس و زیبا است. تمامی پرسنل این مجموعه افرادی دلسوز و با تجربه هستند که هدف آن ها هرچه بهتر برگزار شدن مراسم شادی شما خواهد بود.

دیگر ویژگی های باغ تالار
این مجموعه دارای یک باغ بزرگ و فضای باز زیبا است که عروس و داماد می توانند به جای لوکیشن های عکاسی از آن استفاده کنند. نورپردازی در این مجموعه با جدیدترین دستگاه ها انجام شده و هیجان مراسم شما را چند برابر خواهد کرد. پیست رقص رنگی در کنار این نورپردازی، فضای مراسم را بسیار شاد و متفاوت خواهد کرد. این باغ تالار دارای موقعیت مکانی بسیار مناسبی است که مهمانان از هر نقطه از شهر می توانند به راحتی به آن دسترسی داشته باشند. منو غذا و پذیرایی در این باغ تالار متنوع است تا عروس و داماد بتوانند متناسب با سلیقه و البته بودجه خود یک منو پذیرایی مناسب انتخاب کنند.
مشخصات باغ تالار غزال

نوع تالار باغ تالار
سطح قیمت تالار اقتصادی
اتاق عقد مجزا دارد
پارکینگ دارد
گل‌آرایی دارد
شمع آرایی دارد
موسیقی زنده دارد
نورپردازی و افکت دود دارد
پروژکتور و امکان پخش کلیپ دارد
آتش‌بازی و نورافشانی دارد
اتاق بازی کودک دارد
آسانسور دارد
امکان دسترسی با ویلچر دارد
برای تماس با این تامین کننده از فرم تماس با تامین کننده ها استفاده کنید

ساعتهای کاری در طول هفته باغ تالار غزال

برای حضور در مجموعه باغ تالار غزال حتما وقت قبلی بگیرید
مجموعه باغ تالار غزال در اعیاد مذهبی دایر اما در مناسبتهای وفات تعطیل است

گواهینامه ها و افتخارات کسب شده باغ تالار غزال

عضویت در بزمینه

بیشتر از 5 هزار بازدید

بیشتر از 10 هزار بازدید

تور مجازی باغ تالار غزال

درخواست تور مجازی ثبت نشده است.

نظرات و امتیازات باغ تالار غزال

نظر دهید