باغ تالار فرمانیه تبریز


تبریز

باغ تالار شیک تبریز

[4.6/5 از 20 رای ]

درخواست قیمت / ارسال پیام
نظر دهیداگر قصد برگزاری مراسم عقد و عروسی در شهر تبریز را دارید، باغ تالار فرمانیه می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. مدیریت این باغ تالار بر عهده مهندس آقازاده بوده و سال ها در زمینه برگزاری مراسمات مختلف تجربه حرفه ای دارد.

ویژگی های باغ تالار فرمانیه تبریز
این باغ تالار در یکی از بهترین مناطق خوش آب و هوای تبریز واقع شده که شما اگر بخواهید در فصل های مناسب سال، مراسم خود را در فضای باز برگزار کنید، حال و هوای مراسم عالی خواهد بود. باغ تالار دارای سه سالن مجزا با ظرفیت های مختلف 350، 300 و 250 نفر و در مجموع ظرفیت 800 نفر است. باغ تالار همچنین دارای یک پارکینگ اختصاصی با ظرفیت 200 خودرو است تا مهمانان در طول مراسم هیچ نگرانی بابت امنیت خودرو خود نداشته باشند.

امکانات باغ تالار
باغ تالار فرمانیه تبریز دارای یک اتاق عقد اختصاصی است تا زوج های جوان بتوانند مراسم عقد خود را در فضایی زیبا و متفاوت برگزار کنند. جایگاه عروس و سفره عقد این مجموعه یکی از زیباترین ها در تبریز به شمار می رود. برای آن که برنامه ریزی های شما در زمان مناسب انجام شود، می توانید آرایشگاه و گروه عکاسی و فیلمبرداری را نیز با همین مجموعه هماهنگ کنید. برای بازی کودکان در هنگام مراسم نیز یک محل جداگانه و ایمن در نظر گرفته شده است.
کافی شاپ و سفره خانه سنتی از دیگر امکانات این مجموعه به شمار می رود که مهمانان می توانند در طول مراسم از آن استفاده کنند. می توانید کارت دعوت خود را نیز از میان گزینه های متعدد این مجموعه انتخاب کرده و یا آن ها را به سلیقه خود سفارشی کنید. آتش بازی هنگام ورود عروس و داماد از دیگر خدمات این مجموعه به شمار می رود. نور پردازی و سیستم صوتی هم تالار و هم فضای باز از بهترین ها و حرفه ای ترین ها است تا شادی و هیجان مراسم به اوج خود برسد.
مشخصات باغ تالار فرمانیه تبریز

نوع تالار باغ تالار
سطح قیمت تالار بالا
اتاق عقد مجزا دارد
پارکینگ دارد
گل‌آرایی دارد
شمع آرایی دارد
موسیقی زنده دارد
نورپردازی و افکت دود دارد
پروژکتور و امکان پخش کلیپ دارد
آتش‌بازی و نورافشانی دارد
اتاق بازی کودک دارد
آسانسور دارد
امکان دسترسی با ویلچر دارد
برای تماس با این تامین کننده از فرم تماس با تامین کننده ها استفاده کنید

ساعتهای کاری در طول هفته باغ تالار فرمانیه تبریز

برای حضور در مجموعه باغ تالار فرمانیه تبریز حتما وقت قبلی بگیرید
مجموعه باغ تالار فرمانیه تبریز در تمامی تعطیلات رسمی دایر و فعال میباشد

گواهینامه ها و افتخارات کسب شده باغ تالار فرمانیه تبریز

عضویت در بزمینه

بیشتر از 5 هزار بازدید

تور مجازی باغ تالار فرمانیه تبریز

درخواست تور مجازی ثبت نشده است.

نظرات و امتیازات باغ تالار فرمانیه تبریز

نظر دهید