باغ تالار دارایی


تهران

[1/5 از 1 رای ]

درخواست قیمت / ارسال پیام
نظر دهید


باغ تالار دارایی تهران

باغ تالار داریی در شرق تهران یکی از زیباترین مجموعه های پایتخت است که می توانید مراسم عقد و عروسی خود را به شکلی به یاد ماندنی در آن برگزار کنید. این باغ تالار ظرفیت پذیرش و پذیرایی از 1500 نفر می تواند یک عروسی پر جمعیت و همه چیز تمام را به خوبی مدیریت و برگزار کند.

ویژگی های باغ تالار دارایی
یکی از ویژگی های بارز این باغ تالار فضای بزرگ و طراحی داخلی آن است. داخل باغ تالار یک دریاچه مصنوعی زیبا ساخته شده که زوج های جوان می توانند در کنار آن عکس های زیبایی برای کلیپ فرمالیته خود بگیرند. می توانند از قایق های مجموعه استفاده کرده و عکس ها و فیلم های خود را خاص تر و زیباتر کنند. همچنین این باغ تالار امکانات دیگری مانند استفاده از کالسکه مخصوص عروس و داماد را برای زوج های جوان فراهم کرده است. این باغ تالار به شما این امکان را می دهد که مراسم عقد یا عروسی خود را در فضای بسته و تالار آن و یا در فضای باز برگزار کنید.
منوی غذایی در این باغ تالار دارای گزینه های متنوعی است تا شما بتوانید متناسب با بودجه خود یک منو مناسب انتخاب کنید. منوی انتخابی شما هر کدام که باشد، کیفیت مواد اولیه و طبخ آن ها در سطح عالی و رضایت بخش خواد بود.

امکانات باغ تالار دارایی
باغ تالار دارایی یک اتاق عقد بسیار زیبا با دیزاینی اروپایی-ایرانی دارد که توجه شما را در نگاه اول به خود جذب خواهد کرد. ظرفیت این اتاق عقد حدود 65 نفر است. همچنین برای رفاه حال مهمانان، باغ تالار دارای یک پارکینگ اختصاصی با ظرفیت 350 خودرو است. اگر به دنبال انتخاب کارت دعوت هستید، این مجموعه با داشتن کارت های دعوت زیبا و متنوع به شما در انتخاب و تهیه کارت کمک خواهد کرد. در باغ تالار دارایی برای کودکان شما نیز یک محوطه بازی در نظر گرفته شده تا کودکان بتوانند همراه با یکدیگر به بازی و تفریح بپردازند. این مجموعه دارای کافی شاپ و یک سفره خانه سنتی است و مهمانان می توانند در طول مراسم از خدمات آن استفاده کنند.نور پردازی، سیستم صوتی، مشعل آرایی و گل آرایی نیز در این مجموعه به بهترین و زیباترین شکل ممکن آماده شده تا همه چیز در مراسم شما عالی باشد.
مشخصات باغ تالار دارایی

نوع تالار تالار
سطح قیمت تالار متوسط
اتاق عقد مجزا دارد
پارکینگ دارد
گل‌آرایی دارد
شمع آرایی دارد
موسیقی زنده دارد
نورپردازی و افکت دود دارد
پروژکتور و امکان پخش کلیپ دارد
آتش‌بازی و نورافشانی دارد
اتاق بازی کودک دارد
آسانسور دارد
امکان دسترسی با ویلچر دارد
برای تماس با این تامین کننده از فرم تماس با تامین کننده ها استفاده کنید

ساعتهای کاری در طول هفته باغ تالار دارایی

برای حضور در مجموعه باغ تالار دارایی حتما وقت قبلی بگیرید
مجموعه باغ تالار دارایی در اعیاد مذهبی دایر اما در مناسبتهای وفات تعطیل است

گواهینامه ها و افتخارات کسب شده باغ تالار دارایی

عضویت در بزمینه

بیشتر از 5 هزار بازدید

تور مجازی باغ تالار دارایی

درخواست تور مجازی ثبت نشده است.

نظرات و امتیازات باغ تالار دارایی

نظر دهید