باغ تالار دانش


تهران

Danesh Garden Hall

[4/5 از 50 رای ]

درخواست قیمت / ارسال پیام
نظر دهید


باغ تالار دانش

اگر به دنبال برگزاری یک مراسم لوکس و همه چیز تمام هستید، باغ تالار دانش یکی از بهترین گزینه ها برای شما خواهد بود. این باغ تالار دارای یک باغ و فضای باز بسیار زیبا و یک دیزاین فضای داخلی شیک و اروپایی است که امکان برگزاری مراسم هم در داخل تالار و هم در فضای باز را برای زوج های جوان فراهم کرده است.

ویژگی های باغ تالار دانش
این باغ تالار یکی از بزرگ ترین باغ تالارهایی است که می توانید برای مراسم خود انتخاب کنید. باغ تالار در مجموع دارای مساحتی حدود 7 هزار متر مربع بوده که در آن دو سالن بزرگ هر کدام به مساحت 400 متر مربع قرار گرفته شده است. فضای بیرونی و باغ آن بزرگ و زیبا است و عروس و داماد می توانند در کنار مراسم آتش بازی یک ورود رویایی و خاص داشته باشند.
هر دو سالن سقفی بلند و بدون ستون دارند، تا گروه فیلم برداری بتوانند از تمامی امکانات خود مانند هلی شات و کرین برای تصویربرداری هرچه بهتر استفاده کند. باغ تالار همچنین دارای پارکینگ اختصاصی با ظرفیت 150 خودرو است.

امکانات باغ تالار
ورودی باغ تالار دارای یک تونل زیبا همراه با ریسه های نورانی است که می تواند فیلم برداری ورود عروس و داماد به مراسم را زیباتر و خاص تر کند. جایگاه عروس و داماد به شکل زیبایی طراحی شده است تا عکس های دسته جمعی مهمانان با عروس و داماد پس زمینه ای زیبا داشته باشد.
این مجموعه دارای پرنسلی مجرب و کار آزموده است که تمام تلاش خود را برای برگزاری هرچه بهتر مراسم انجام می دهند. در این مجموعه یک سفره خانه سنتی و یک کافی شاپ نیز وجود دارد. سیستم صوتی قوی و یک نمایشگر بزرگ از دیگر امکانات باغ تالار است تا همه چیز برای برگزاری یک مراسم عالی تکمیل باشد. این مجموعه دارای اینترنت بی سیم است و مهمانان می توانند به راحتی از آن استفاده کنند. باغ تالار دارای مجموعه حرفه ای عکاسی و فیلم برداری است که می توانید ثبت بهترین روز زندگی خود را به این تیم بسپارید. منوی غذایی متنوع و با کیفیت، استیج رقص بزرگ، نور پردازی حرفه ای و سیستم صوتی قوی از دیگر ویژگی های این باغ تالار به شمار می رود.
مشخصات باغ تالار دانش

نوع تالار باغ تالار
سطح قیمت تالار متوسط
اتاق عقد مجزا دارد
پارکینگ دارد
گل‌آرایی دارد
شمع آرایی دارد
موسیقی زنده دارد
نورپردازی و افکت دود دارد
پروژکتور و امکان پخش کلیپ دارد
آتش‌بازی و نورافشانی دارد
اتاق بازی کودک دارد
آسانسور دارد
امکان دسترسی با ویلچر دارد
برای تماس با این تامین کننده از فرم تماس با تامین کننده ها استفاده کنید

ساعتهای کاری در طول هفته باغ تالار دانش

برای حضور در مجموعه باغ تالار دانش حتما وقت قبلی بگیرید
مجموعه باغ تالار دانش در اعیاد مذهبی دایر اما در مناسبتهای وفات تعطیل است

گواهینامه ها و افتخارات کسب شده باغ تالار دانش

عضویت در بزمینه

بیشتر از 5 هزار بازدید

تور مجازی باغ تالار دانش

درخواست تور مجازی ثبت نشده است.

نظرات و امتیازات باغ تالار دانش

نظر دهید