باغ تالار سنا


کرج

باغ تالار شهریار

[4.2/5 از 40 رای ]

درخواست قیمت / ارسال پیام
نظر دهید


باغ تالار سنا

باغ تالار سنا یکی از لوکس ترین و زیباترین باغ عمارت های تهران است که شهروندان تهرانی به خصوص ساکنین یافت آباد، شهریار، خلیج فارس و تهرانسر می توانند آن را برای برگزاری یک مراسم عالی و حرفه ای انتخاب کنند. این تالار در شهریار تهران واقع شده و در این منطقه مانند نگینی بسیار زیبا می‌درخشد.

ویژگی ها و امکانات باغ تالار سنا
باغ تالار سنا به شما این امکان را می دهد که با توجه به سلیقه خود مراسم را در داخل عمارت یا در فضای باز برگزار کنید. در هر دو صورت یک سفره عقد بسیار زیبا برای شما انتخاب می شود تا همه چیز به رویایی ترین شکل ممکن برگزار شود. می توانید در کنار مراسم عقد رسمی، مراسم عقد آریایی نیز در این باغ تالار برگزار کنید. سیستم نورپردازی و سیستم صوتی بسیار حرفه ای و از جدیدترین ها انتخاب شده تا تصاویر بهترین روز زندگی شما به زیباترین شکل ممکن ثبت شود. همچنین در این باغ عمارت لوکیشن های عکاسی مختلفی وجود دارد که هم عروس و داماد و هم مهمانان آن ها می توانند از آن برای ثبت خاطرات شیرین خود استفاده کنند.
این باغ تالار در انتخاب پرسنل خود بسیار سختگیر بوده است. به طوری که پرسنل آن بسیار حرفه‌ای، دوره دیده و البته دلسوز هستند تا مراسم هر کس به بهترین شکل برگزار شود. در این مجموعه همچنین چندین منو پذیرایی با کیفیت بسیار عالی در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید با توجه به بودجه و سلیقه خود آن ها را انتخاب کنید. نکته بسیار مهم آن که در کنار کیفیت بالا، هزینه خدمات در این مجموعه بسیار مناسب تر از باغ تالارهای مشابه است تا زوج های جوان بتوانند با هزینه مناسب و قابل قبول زندگی عاشقانه خود را آغاز کنند.
مشخصات باغ تالار سنا

نوع تالار باغ تالار
سطح قیمت تالار متوسط
اتاق عقد مجزا دارد
پارکینگ دارد
گل‌آرایی دارد
شمع آرایی دارد
موسیقی زنده دارد
نورپردازی و افکت دود دارد
پروژکتور و امکان پخش کلیپ دارد
آتش‌بازی و نورافشانی دارد
اتاق بازی کودک ندارد
آسانسور ندارد
امکان دسترسی با ویلچر دارد
برای تماس با این تامین کننده از فرم تماس با تامین کننده ها استفاده کنید

ساعتهای کاری در طول هفته باغ تالار سنا

برای حضور در مجموعه باغ تالار سنا حتما وقت قبلی بگیرید
مجموعه باغ تالار سنا در اعیاد مذهبی دایر اما در مناسبتهای وفات تعطیل است

گواهینامه ها و افتخارات کسب شده باغ تالار سنا

عضویت در بزمینه

تور مجازی باغ تالار سنا

درخواست تور مجازی ثبت نشده است.

نظرات و امتیازات باغ تالار سنا

نظر دهید