مزون عروس آنیتا منصوری


تهران

مزون لباس عروس

[3.8/5 از 70 رای ]

درخواست قیمت / ارسال پیام
نظر دهید


مزون عروس آنیتا منصوری

مزون عروس آنیتا منصوری یکی از شناخته شده ترین مزون های دوخت لباس عقد، عروسی و لباس مجلس در تهران است که حدود ده سال سابقه کاری حرفه ای و موفق دارد. این مزون در سال 1393 فعالیت خود را با نام مزون منسی آغاز کرد و تا کنون سلبریتی ها و افراد معروف زیادی طراحی و دوخت لباس های خود را به آن سپرده اند.

درباره مزون عروس آنیتا منصوری

این مزون توسط سرکار خانم منصوری فارغ التحصیل کارشناسی طراحی پارچه و لباس و ارشد پژوهش هنر از دانشگاه الزهرا تهران تاسیس شده است. خانم منصوری به طور تخصصی از سال 1385 در زمینه طراحی و دوخت لباس فعال بوده و برند خود را در سال 1393 با تاسیس استدیو تخصصی طراحی و دوخت لباس معرفی کرد. برند منسی در کانادا ثبت شد تا نام این برند آوازه ای جهانی داشته باشد. شعار این مجموعه این است: چیزی فراتر از محصول و سرویس یعنی کشف زیبایی است. در این مزون طراحی لباس ها با جدیدترین استانداردهای زیبایی اروپایی انجام شده و سادگی در عین زیبایی ملاک طراحی قرار می گیرد.
در کنار طراحی خاص و متفاوت، دوخت لباس ها بسیار ظریف و با دقت انجام می شود تا لباس کاملا قالب بدن بوده و زیبایی های آن را به خوبی نمایش دهد. در این مزون علاوه بر لباس عقد، عروسی و لباس شب، اکسسوری های مورد نیاز مانند دستکش یا مچ بند عروس و تور عروس نیز طراحی و دوخته می شود.
پرسنل مجموعه بسیار خوش برخورد و خونگرم هستند. شما می توانید قبل از سفارش طراحی و دوخت لباس به طور کامل با آن ها مشورت کرده، مواردی که می خواهید در دوخت لباس در نظر گرفته شود را مطرح کنید تا دوخت لباس دقیقا مشابه با چیزی که می خواهید انجام می شود.
این مزون طی سال ها فعالیت خود تعداد قابل توجهی طراح و هنر آموز آموزش داده که بسیاری از آن ها اکنون طراحان موفق و شناخته شده ای هستند. بنابراین اگر برای طراحی و دوخت لباس خود به دنبال طراحی و دوختی خاص و بی نظیر هستید، این مزون بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.
مشخصات مزون عروس آنیتا منصوری

مدت زمان تحویل بعد از انتخاب 8 هفته
امکان اجاره لباس عروس ندارد
لباس عروس آماده,امکان دوخت
لباس نامزدی آماده,قابلیت دوخت
لباس ساقدوش ندارد
امکان طراحی لباس دارد
برای تماس با این تامین کننده از فرم تماس با تامین کننده ها استفاده کنید

ساعتهای کاری در طول هفته مزون عروس آنیتا منصوری

برای حضور در مجموعه مزون عروس آنیتا منصوری حتما وقت قبلی بگیرید
شنبه 8 22
یک شنبه 8 23
دو شنبه 8 23
سه شنبه 8 23
چهار شنبه 8 23
چهار شنبه 8 23
پنج شنبه 8 23
مجموعه مزون عروس آنیتا منصوری در اعیاد مذهبی دایر اما در مناسبتهای وفات تعطیل است

گواهینامه ها و افتخارات کسب شده مزون عروس آنیتا منصوری

عضویت در بزمینه

تور مجازی مزون عروس آنیتا منصوری

درخواست تور مجازی ثبت نشده است.

نظرات و امتیازات مزون عروس آنیتا منصوری

نظر دهید