تشریفات مجالس لوکس آنیسا


تهران

[3.6/5 از 20 رای ]

درخواست قیمت / ارسال پیام
نظر دهید


تشریفات لوکس آنیسا

اگر برای برگزاری مراسم عقد و عروسی خود به دنبال یک تشریفات لوکس و اشرافی هستید، تشریفات آنیسا بهترین گزینه برای شما خواهد بود. آنیسا در برگزاری مراسمات مختلف چندین سال سابقه کاری حرفه ای داشته و می توانید صفر تا صد برگزاری مراسم خود را به آن ها بسپارید.

ویژگی های تشریفات لوکس آنیسا
در تشریفات آنیسا همه چیز لوکس و بمطابق سلیقه شما انجام خواهد شد. اگر دیزاین سالن و سفره عقد برایتان بسیار مهم است، آنیسا گزینه های مختلفی مانند شمع آرایی ، حریر آرایی، ریسه آرایی، گل آرایی و بادکنک آرایی را در اختیار شما قرار می دهد تا همه تا تعدادی از آن ها را برای دیزاین سالن عقد و عروسی خود انتخاب کنید.
این تشریفات با لوکس ترین تالارها و باغ تالارهای مطرح تهران همکاری دارد تا شما بتوانید محل برگزاری مراسم را با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید. همچنین امکان برگزاری مراسم عقد در فضای باز و برگزاری مراسم عقد آرایی نیز وجود دارد.
آتش بازی، نور پردازی حرفه ای و همکاری با گروه های موسیقی مختلف از گروه های سنتی تا دیجی های حرفه ای از دیگر ویژگی های این تشریفات است تا شور و هیجان در مراسم عقد و عروسی عالی باشد. در منو پذیرایی همه چیز فراهم است. انواع دسر، فینگر فودها، غذاهای ایرانی و فرنگی، انواع نوشیدنی، میوه و شیرینی وجود دارد تا شما با توجه به بودجه خود بتوانید یک منو غذایی مناسب انتخاب کنید. خیالتان نیز بابت کیفیت مواد اولیه و طبخ منو پذیرایی آسوده باشد که همه چیز از بهترین ها انتخاب می شود. اجاره خودرو، دیزاین ماشین عروس، کارت دعوت، دسته گل، همکاری با سالن های زیبایی و آتلیه های مطرح از دیگر ویژگی های این تشریفات لوکس است تا صفر تا صد برگزاری مراسم عقد و عروسی شما بدون هیچ نگرانی و دغدغه ای و بسیار عالی برگزار شود.
مشخصات تشریفات مجالس لوکس آنیسا

سطح قیمتی تالارها متوسط,اقتصادی
انواع غذای قابل سرو سنتی,دریایی,اسنک,فینگرفود,دسر,فرنگی,سالاد
گل‌آرایی دارد
نورپردازی و افکت دود دارد
سفره‌ خانه سنتی دارد
پروژکتور و امکان پخش کلیپ دارد
موسیقی زنده دارد
پارکینگ دارد
آتش‌بازی و نورافشانی دارد
برای تماس با این تامین کننده از فرم تماس با تامین کننده ها استفاده کنید

ساعتهای کاری در طول هفته تشریفات مجالس لوکس آنیسا

برای حضور در مجموعه تشریفات مجالس لوکس آنیسا حتما وقت قبلی بگیرید
مجموعه تشریفات مجالس لوکس آنیسا در اعیاد مذهبی دایر اما در مناسبتهای وفات تعطیل است

گواهینامه ها و افتخارات کسب شده تشریفات مجالس لوکس آنیسا

عضویت در بزمینه

تور مجازی تشریفات مجالس لوکس آنیسا

درخواست تور مجازی ثبت نشده است.

نظرات و امتیازات تشریفات مجالس لوکس آنیسا

نظر دهید