پارادایس پرنس


(تهران - شمال شرق)

تالار عروسی افسریه

[4.2/5 از 50 رای ]

درخواست قیمت / ارسال پیام
نظر دهید


باغ تالار پارادایس پرنس

یک انتخاب لوکس و لاکچری برای برگزاری مراسم عقد و عروسی بدون شک باغ تالار پارادایس پرنس است. این باغ تالار با داشتن امکانات عالی، ساختمانی اعیانی و زیبا و پرسنلی مجرب و خوش اخلاق تمام تلاش خود را دارد که مراسم شما به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

ویژگی های باغ تالار پارادایس
اگر زمان کافی برای رفتن به لوکیشن های عکاسی مختلف را ندارید، تنها کافی است چند ساعت در این باغ تالار باشید تا بتوانید یک فرمالیته عالی و منحصر به فرد داشته باشید. در پارادایس یک برکه مصنوعی و آب نمای بسیار زیبا وجود دارد. از طرف دیگر شما می توانید بر روی قایقی زیبا روی برکه نشسته و عکس هایی خاص و متفاوت بگیرید. کلبه عروس و داماد از دیگر دیزاین خاص و زیبای این باغ تالار به شمار می رود.
پارادایس همچنین امکان برگزاری مراسم عقد در فضای باز را نیز برای زوج های جوان فراهم کرده است. سفره عقد چه در فضای باز و چه در سالن به زیباترین شکل ممکن طراحی شده و یا شما می توانید سفارش سفره عقد مخصوص به خود را بدهید.

امکانات باغ تالار پارادایس پرنس
این باغ تالار دارای ظرفیتی از 50 تا 700 نفر است، از این رو چه برای مراسم عقد ساده و کوچک خود چه برای یک مراسم عروسی بزرگ می توانید آن را انتخاب کنید. تالار دارای اتاق عقد اختصاصی است که به شکلی بسیار اروپایی و مدرن دیزاین شده است. در دیزاین این باغ تالار از همه چیز استفاده شده است. شما می توانید مشعل آرایی، شمع آرایی و گل ارایی های زیبای این مجموعه را در هر گوشه و کنار ببینید.
کیفیت مواد مورد استفاده در منوی غذایی از موادی تازه و با کیفیت انتخاب شده و سراشپز این مجموعه یکی از بهترین ها در حرفه خود است. از این رو خیالتان بابت تنوع و کیفیت منو غذایی آسوده باشد. این باغ تالار همچنین یک پارکینگ اختصاصی با ظرفیت 200 خودرو دارد تا تمامی مهمانان نگران خودرو خود هنگام برگزاری مراسم نباشند.
مشخصات پارادایس پرنس

نوع تالار باغ تالار
سطح قیمت تالار اقتصادی
اتاق عقد مجزا دارد
پارکینگ دارد
گل‌آرایی دارد
شمع آرایی دارد
موسیقی زنده دارد
نورپردازی و افکت دود دارد
پروژکتور و امکان پخش کلیپ دارد
آتش‌بازی و نورافشانی دارد
اتاق بازی کودک دارد
آسانسور دارد
امکان دسترسی با ویلچر دارد
برای تماس با این تامین کننده از فرم تماس با تامین کننده ها استفاده کنید

ساعتهای کاری در طول هفته پارادایس پرنس

برای حضور در مجموعه پارادایس پرنس حتما وقت قبلی بگیرید
مجموعه پارادایس پرنس در اعیاد مذهبی دایر اما در مناسبتهای وفات تعطیل است

گواهینامه ها و افتخارات کسب شده پارادایس پرنس

عضویت در بزمینه

بیشتر از 5 هزار بازدید

بیشتر از 10 هزار بازدید

تور مجازی پارادایس پرنس

درخواست تور مجازی ثبت نشده است.

نظرات و امتیازات پارادایس پرنس

نظر دهید