آرایشگاه حمید بخشی


تهران

آرایشگاه داماد

[4.4/5 از 30 رای ]

درخواست قیمت / ارسال پیام
نظر دهید


آرایشگاه داماد بخشی

این روزهای پیرایش دامادها در روز عروسی خود شکلی متفاوت از گذشته پیدا کرده است. بسیاری از آرایشگاه های مردانه به طور تخصصی در زمینه گریم داماد فعال هستند تا آقایان نیز مانند عروس خانم ها به بهترین و زیباترین ورژن ظاهری خود تبدیل شوند. آرایشگاه داماد وحید بخشی یکی از آرایشگاه‌ های مردانه در تهران است که به صورت تخصصی در زمینه گریم داماد فعالیت می کند.

ویژگی ها و خدمات آرایشگاه داماد بخشی
در این آرایشگاه مردانه گریم به صورت کاملا حرفه ای و با مواد درجه یک انجام می شود. از این رو ایرادهای ظاهری صورت تا حد زیادی رفع شده اما چهره حالت طبیعی خود را حفظ می کند. در صورتی که داماد پیشانی بلندی داشته باشد و همه یا بخشی از موهای او ریخته باشد، می توان از ترمیم موی موقت و طبیعی برای پر کردن جاهای خالی استفاده کرد. در این مرکز پکیج‌های مختلفی به دامادها معرفی می شود که شامل خدماتی مانند پاک سازی صورت، هیرکات سر و صورت و گریم و متقارن سازی است تا آقایان بتوانند برحسب سلیقه و نیاز خود پکیج مناسب را انتخاب کنند.

دیگر امکانات آرایشگاه داماد بخشی
آرایشگاه داماد بخشی تنها محدود به خدمات گریم داماد نیست. در این مجموعه یک کافه اختصاصی وجود دارد تا اگر مراحل انجام کارهای شما طول کشید، بتوانید انرژی خود را با میل کردن یک نوشیدنی یا غذا و میان وعده خوشمزه حفظ کنید. پارکینگ اختصاصی ماشین عروس دارد تا حین انجام کار خودرو خود را در آن قرار دهید.
آرایشگاه مردانه بخشی همچنین دارای یک مزون تخصصی کت و شلوار دامادی است که با برندهای مطرحی مانند هاکوپیان، ال سی من و گراد همکاری دارد. از این رو می‌توانید یک کت و شلوار شیک را از این مزون تهیه کنید. شما همچنین می توانید گل آرایی ماشین عروس را نیز به این مجموعه بسپارید تا آن را به زیباترین شکل توسط افراد حرفه ای انجام دهد. این مجموعه همچنین با آتلیه های عکاسی حرفه ای در تهران همکاری می کند. از این رو می توانید پس از مشاهده نمونه کارها، عکاسی مجموعه خود را نیز توسط تیم حرفه ای داماد بخشی انجام دهید.
مشخصات آرایشگاه حمید بخشی

سطح قیمتی خدمات پیرایشی بالا
گریم دامادی دارد
خدمات حرفه ای مو دارد
خدمات حرفه ای پوست دارد
کراتینه مو دارد
برای تماس با این تامین کننده از فرم تماس با تامین کننده ها استفاده کنید

ساعتهای کاری در طول هفته آرایشگاه حمید بخشی

برای حضور در مجموعه آرایشگاه حمید بخشی حتما وقت قبلی بگیرید
مجموعه آرایشگاه حمید بخشی در اعیاد مذهبی دایر اما در مناسبتهای وفات تعطیل است

گواهینامه ها و افتخارات کسب شده آرایشگاه حمید بخشی

عضویت در بزمینه

تور مجازی آرایشگاه حمید بخشی

درخواست تور مجازی ثبت نشده است.

نظرات و امتیازات آرایشگاه حمید بخشی

نظر دهید