امپراطور

تالار امپراطور مشهد


مشهد

تالار بزرگ مشهد

[3.73/5 از 30 رای ]

درخواست قیمت / ارسال پیام
نظر دهید


باغ تالار امپراطور مشهد

باغ تالار امپراطور مشهد یکی از بهترین باغ تالارهای این شهر است که شما می توانید تمامی مراسم های عقد و عروسی خود را در آن برگزار کنید. این باغ تالار دارای ظرفیتی بین 100 تا 700 نفر است، از این رو شما می توانید یک مراسم عقد کم جمعیت تا یک مراسم عروسی شلوغ و پر جمعیت را در این تالار عقد و عروسی برگزار کنید.

امکانات باغ تالار امپراطور
این باغ تالار دارای یک اتاق عقد اختصاصی با دیزاین و دکوراسیون خاص و زیبا است و شما می توانید از عاقد بخواهید برای خواندن خطبه عقد به این این تالار بیاید. بنابراین اگر قصد برگزاری یک مراسم عقد عالی را دارید، این باغ تالار می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. ظرفیت اتاق عقد این باغ تالار حدود 30 نفر است.
پارکینگ این باغ تالار یکی از بزرگ ترین پارکینگ های شهر مشهد است و می تواند حدود 600 خودرو را در خود جای دهد. امپراطور یکی از محدود باغ تالارهای این شهر است که دارای تنوع بالا در کارت دعوت است و شما می توانید با یک تیر دو نشان زده و در همان تالار کارت عروسی خود را نیز انتخاب کنید.
برای آن که مراسم عروسی شما به بهترین شکل ممکن و هزینه ای مناسب برگزار شود، این باغ تالار از جمله مراکزی است که در طرح ازدواج آسان شرکت کرده است.

دیگر ویژگی های باغ تالار
امپراطور یکی از زیباترین انتخاب ها برای شما است. در این تالار همه چیز برای یک مراسم لوکس و لاکچری آماده است. مشعل آرایی، گل آرایی و شمع آرایی به شکلی زیبا انجام می شود تا مراسم عروسی شما لوکس و رمانتیک برگزار شود. با انتخاب این باغ تالار خیال شما بابت منو غذایی نیز آسوده باشد. منو غذایی متنوع توسط سرآشپز حرفه ای آماده شده و شما می توانید متناسب با بودجه و سلیقه خود یک منو غذایی متنوع انتخاب کنید. خدمات در این تالار توسط پرسنلی حرفه ای و دلسوز انجام می شود تا صفر تا صد مراسم شما به بهترین شکل ممکن انجام شود. با توجه به موقعیت قرارگیری این باغ تالار در نزدیکی شاندیز، آب و هوا در این باغ تالار بسیار مطبوع و مناسب است و شما می توانید در روزهای به جز زمستان مراسم خود را در فضای باز برگزار کنید.
مشخصات تالار امپراطور مشهد

نوع تالار تالار
سطح قیمت تالار متوسط
مجموع ظرفیت سالن 600 نفر
اتاق عقد مجزا دارد
پارکینگ دارد
گل‌آرایی دارد
شمع آرایی دارد
موسیقی زنده دارد
نورپردازی و افکت دود دارد
پروژکتور و امکان پخش کلیپ دارد
آتش‌بازی و نورافشانی دارد
اتاق بازی کودک دارد
آسانسور دارد
امکان دسترسی با ویلچر دارد
برای تماس با این تامین کننده از فرم تماس با تامین کننده ها استفاده کنید

ساعتهای کاری در طول هفته تالار امپراطور مشهد

برای حضور در مجموعه تالار امپراطور مشهد حتما وقت قبلی بگیرید
مجموعه تالار امپراطور مشهد در اعیاد مذهبی دایر اما در مناسبتهای وفات تعطیل است

گواهینامه ها و افتخارات کسب شده تالار امپراطور مشهد

عضویت در بزمینه

بیشتر از 5 هزار بازدید

بیشتر از 10 هزار بازدید

تور مجازی تالار امپراطور مشهد

درخواست تور مجازی ثبت نشده است.

نظرات و امتیازات تالار امپراطور مشهد

نظر دهید