باغ تالار سبز اصفهان


اصفهان

[4.2/5 از 30 رای ]

درخواست قیمت / ارسال پیام
نظر دهید


باغ تالار سبز اصفهان

باغ تالار اصفهان یکی از زیباترین و مدرن ترین و در عین حال با سابقه ترین باغ تالارهای این شهر است که می تواند به شما در برگزاری هر چه بهتر یک مراسم مجلل و رویایی کمک کند. این باغ تالار ظرفیتی بین 100 تا هزار نفر را داشته و می توانید مراسم عقد یا عروسی خود را در آن برگزار کنید.

امکانات تالار
اگر دوست دارید در زمان خاصی از مراسم مثلا هنگام ورود، مراسم دف زنی و نی زنی برگزار شود، این باغ تالار با گروه های هنری خبره ای در این زمینه همکاری دارد. همچنین اگر می خواهید مراسم رها کردن کبوتران عاشق را نیز در مراسم عقد یا عروسی خود داشته باشید، در این باغ تالار شرایط آن برای شما مهیا است.
جایگاه عروس و داماد به شکل زیبا و به طور کامل گل آرایی شده است و قرار گرفتن یک سفره عقد زیبا، زیبایی آن را دو برابر خواهد کرد. باغ تالار سبز اصفهان همچنین دارای اتاق عقد اختصاصی است تا بتوانید یک مراسم عقد ساده و جمع و جور برگزار کنید. از دیگر امکانات این باغ تالار می توان به نمایش و شعبده بازی اشاره کرد تا مراسم شما با هیجان و شادی بیشتری برگزار شود.
دیگر ویژگی های باغ تالار سبز اصفهان
باغ تالار سبز اصفهان یکی از متنوع ترین منوهای غذایی را در اختیار شما قرار می دهد. به طوری که در کنار غذاهای مختلف ایرانی و فرنگی، شما می توانید غذاهای دریایی نیز در منوی پذیرایی خود داشته باشید. کیفیت بالای مواد اولیه و هنر دست سرآشپز حرفه ای، پذیرایی شما را درمراسم درجه یک خواهد کرد.
گل ارایی در این مجموعه تنها به جایگاه عروس و داماد محدود نشده است، بر روی میزها و سفره عقد نیز گل آرایی با استفاده از شمع، تنگ ماهی یا جام های بلند ترکیب شده و فضایی زیبا به وجود آورده است. مجموعه همچنین دارای پارکینگ اختصاصی برای مهمانان است.
در این باغ تالار همه چیز برای یک رقص دو نفره رویایی مهیا است. آتش سرد هنگام رقص، رقص آتش به وسیله دستگاه میکسر با موزیک و نور افشانی هوایی با دستگاه های پیشرفته فضای سالن را رویایی و زیبا خواهد کرد. از دیگر ویژگی های این تالار می توان به پرسنلی حرفه ای و با تجربه، استیج رقص شیشه ای دو طبقه، آتلیه، غرفه کودک و غیره اشاره کرد.
مشخصات باغ تالار سبز اصفهان

نوع تالار باغ تالار
سطح قیمت تالار بالا
اتاق عقد مجزا دارد
پارکینگ دارد
گل‌آرایی دارد
شمع آرایی دارد
موسیقی زنده دارد
نورپردازی و افکت دود دارد
پروژکتور و امکان پخش کلیپ دارد
آتش‌بازی و نورافشانی دارد
اتاق بازی کودک دارد
آسانسور دارد
امکان دسترسی با ویلچر دارد
برای تماس با این تامین کننده از فرم تماس با تامین کننده ها استفاده کنید

ساعتهای کاری در طول هفته باغ تالار سبز اصفهان

برای حضور در مجموعه باغ تالار سبز اصفهان حتما وقت قبلی بگیرید
مجموعه باغ تالار سبز اصفهان در اعیاد مذهبی دایر اما در مناسبتهای وفات تعطیل است

گواهینامه ها و افتخارات کسب شده باغ تالار سبز اصفهان

عضویت در بزمینه

بیشتر از 5 هزار بازدید

تور مجازی باغ تالار سبز اصفهان

درخواست تور مجازی ثبت نشده است.

نظرات و امتیازات باغ تالار سبز اصفهان

نظر دهید