تالار جام جم شهرری


تهران

تالار ازدواج آسان

[5/5 از 50 رای ]

درخواست قیمت / ارسال پیام
نظر دهید


سالن عروسی جام جم شهرری
سالن عروسی جام جم شهر ری یکی از سالن های عقد و عروسی در پایتخت است که ظرفیت تالار آن می تواند از 150 تا 650 نفر را پوشش داده و خدمت رسانی کند. این باغ تالار در گروه باغ تالارهای قرار گرفته در طرح ازدواج آسان قرار دارد تا زوج های جوان بتوانند با هزینه ای مناسب، یک مراسم عقد یا عروسی با کیفیت و عالی برگزار کنند.

ویژگی های سالن عروسی جام جم شهر ری
جام جم شهر ری یک اتاق عقد مخصوص و بسیار زیبا دارد تا اگر شما قصد برگزاری مراسم عقد جمع و جوری را دارید، بتوانید از آن استفاده کنید. دیزاین اتاق و سفره عقد بسیار زیبا است و شما در نگاه اول جذب آن خواهید شد. اگر دوست داشته باشید بنا به سلیقه تان تغییراتی در دیزاین داده و یا المان های دیگری نیز به آن اضافه کنید، کافی است هنگام عقد قرارداد این موضوع را به مدیریت اطلاع دهید.
در دیزاین این مجموعه از المان های مختلف گل ارایی، مشعل ارایی و طاق بادکنک استفاده شده تا همه چیز به زیبایی هر چه تمام تر باشد. این سالن عروسی دارای نمایشگر بزرگی است تا زوج‌ های جوان بتوانند کلیپ فرمالیته خود را نیز حین مراسم با مهمانان خود به اشتراک بگذارند.

امکانات سالن عروسی جام جم شهر ری
سالن عروسی جام جم شهر ری دارای پارکینگ اختصاصی با ظرفیت 50 خودرو است. بنابراین اغلب مهمانان می توانند خودرو خود را در یک محیط ایمن پارک کنند. سالن عروسی یک آسانسور با کیفیت در ساختمان خود دارند تا مهمانان بتوانند به راحتی با ان جابجا شوند. این مجموعه دارای سقفی بلند و فضایی روشن و دلباز است تا مهمانان در آن احساس راحتی و آرامش داشته باشند. در سالن عروسی جام جم شهر ری پرسنلی با تجربه و دلسوز مشغول به کار هستند تا خیال شما بابت همه چیز آسوده باشد. در کنار منو غذایی متنوع از غذاهایی ایرانی، فرنگی، دسرها و فینگر فودها، مواد به کار رفته در طبخ تمامی غذاها و دسرها از بهترین و با کیفیت ترین ها انتخاب می شود.
مشخصات تالار جام جم شهرری

نوع تالار تالار
سطح قیمت تالار اقتصادی
تعداد سالن 2
اتاق عقد مجزا دارد
پارکینگ دارد
ظرفیت پارکینگ 100 ماشین
گل‌آرایی دارد
شمع آرایی ندارد
موسیقی زنده دارد
نورپردازی و افکت دود ندارد
پروژکتور و امکان پخش کلیپ دارد
آتش‌بازی و نورافشانی ندارد
اتاق بازی کودک ندارد
آسانسور دارد
امکان دسترسی با ویلچر دارد
برای تماس با این تامین کننده از فرم تماس با تامین کننده ها استفاده کنید

ساعتهای کاری در طول هفته تالار جام جم شهرری

برای حضور در مجموعه تالار جام جم شهرری حتما وقت قبلی بگیرید
مجموعه تالار جام جم شهرری در اعیاد مذهبی دایر اما در مناسبتهای وفات تعطیل است

گواهینامه ها و افتخارات کسب شده تالار جام جم شهرری

عضویت در بزمینه

بیشتر از 5 هزار بازدید

تور مجازی تالار جام جم شهرری

درخواست تور مجازی ثبت نشده است.

نظرات و امتیازات تالار جام جم شهرری

نظر دهید