باغ تالار کاخ شرق


تهران

[3.84/5 از 50 رای ]

درخواست قیمت / ارسال پیام
نظر دهید


باغ تالار کاخ شرق

باغ تالار کاخ شرق یکی از لوکس ترین باغ تالارهای تهران است که می توانید برای برگزاری صفر تا صد یک مراسم لوکس و لاکچری روی آن حساب کنید. باغ تالار دارای یک اتاق عقد اختصاصی با دیزاینی بسیار زیبا و اروپایی است که می تواند به عکس های شما پس زمینه ای بسیار خاص و لاکچری بدهد.

امکانات باغ تالار کاخ شرق
باغ تالار کاخ شرق دارای مساحتی حدود 500 نفر مهمان است. دارای دو سالن مجزا از یکدیگر است که شما می توانید هر کدام از آن ها را برای برگزاری مراسم خود انتخاب کنید. پارکینگ اختصاصی آن ظرفیت 100 خودرو را دارد که تقریبا تمامی مهمان های شما می توانند خودرو خود را در آن جای دهند.
کیترینگ اختصاصی یکی از ویژگی های عالی این باغ تالار است که توانسته تا کنون رضایت خاطر تمامی مهمانان خود چه از نظر تنو منو و چه از نظر طعم و کیفیت غذاها به دست آورد. با وجود آن که سقف آن بسیار بلند است، سالن به صورت استاندارد طراحی شده و هیچ ستونی در آن وجود ندارد. سقف بلند آن امکان استفاده از هلی شات و کرین و یک فیلم برداری همه جانبه و عالی را فراهم کرده است. این باغ تالار دارای سیستم نور پردازی حرفه ای است تا کیفیت عکاسی و فیلم برداری به بهترین مقدار ممکن خود برسد.

دیگر ویژگی های باغ تالار
باغ تالار دارای دیجی آقا و خانم است که شما می توانید هر کدام از آن ها را بنا به سلیقه خود انتخاب کنید. اگر بخواهید مراسم عقد خود را در فضای باز برگزار کنید، این باغ تالار امکان آن را برای شما فراهم خواهد کرد. باغ تالار دارای پرسنلی حرفه ای و مجرب است که شما می توانید صفر تا صد مراسم خود را به آن ها بسپارید.
اگر بخواهید مراسم عقد خود را با یک آتش بازی زیبا خاص تر کنید، این باغ تالار برای شما گزینه مناسبی خواهد بود. از دیگر ویژگی های این باغ تالار می توان به گل آرایی، شمع آرایی، نمایشگر تصویر، کافی شاپ، سفره خانه سنتی و محوطه و فضای سبز اشاره کرد.
مدیریت این مجموعه برعهده آقای سعدی مرادی است.
مشخصات باغ تالار کاخ شرق

نوع تالار تالار
سطح قیمت تالار بالا
اتاق عقد مجزا دارد
پارکینگ دارد
گل‌آرایی دارد
شمع آرایی دارد
موسیقی زنده دارد
نورپردازی و افکت دود دارد
پروژکتور و امکان پخش کلیپ دارد
آتش‌بازی و نورافشانی دارد
اتاق بازی کودک دارد
آسانسور دارد
امکان دسترسی با ویلچر دارد
برای تماس با این تامین کننده از فرم تماس با تامین کننده ها استفاده کنید

ساعتهای کاری در طول هفته باغ تالار کاخ شرق

برای حضور در مجموعه باغ تالار کاخ شرق حتما وقت قبلی بگیرید
مجموعه باغ تالار کاخ شرق در اعیاد مذهبی دایر اما در مناسبتهای وفات تعطیل است

گواهینامه ها و افتخارات کسب شده باغ تالار کاخ شرق

عضویت در بزمینه

بیشتر از 5 هزار بازدید

بیشتر از 10 هزار بازدید

تور مجازی باغ تالار کاخ شرق

درخواست تور مجازی ثبت نشده است.

نظرات و امتیازات باغ تالار کاخ شرق

نظر دهید