راهنماییی کنید جوابی بدم که پشیمون نشم..

21 خرداد 1397 | 8 نظر | 2371 بازدید

دوستاااااان منم از زندگیم بگم بهتون، من بچه درسخون دانشگاه بودم با کلی دوندگی اومدم یه اداره دولتی وکار مرتبط استخدام شدم که این وسط یکی از آقایون با اجازتون عاشقمون شد و بعد از مدتی به واسطه آقای رئیییییس ازم خواستگاری کرد !!!!!!
من تقریباً شش ماه رفتم اونجا شناختی به کسی ندارم... بعد از اینکه مدیرمون موضوع رو بهم گفت و ازم خواست که اگه برات مشکلی نیست جایی عمومی با هم یه جلسه ای حضوری داشته باشید..
متوجه شدم این بنده خدا حدودا 10 سال تو این اداره کار میکنه و قبلاً یکبار ازدواج ناموفق داشته ...
وقتی دلیل طلاق رو فهمیدم یکم جا خوردم نظر شما رو خواستم بدونم.
ایشون گفتن: بخاطر اینکه تنها فرزند پسر خانواده هستن و اگر فرزندی نداشته باشند.....
به همین دلیل همسر خود را طلاق داده اند که همسرشون از اقوام تقریبا نزدیک خودشان هم بوده است...
توی توضیحاتشون گفتند که سالها پیش معادل یک آپارتمان شمال شهر برای بچه دار شدن خرج کرده اما نشده؟ تمامی دکترای داخل و خارج تشخیص داده اند که ایراد از همسرش هست....
شما بودید جواب ایشان را چه میدادید چون از هر نظری یک مرد بسیار کامل هستند؟

0 لایک
  • Elham7
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 36
22 خرداد 1397 | 02:33:22 ب.ظ

من بودم بهش فکرم نمیکردم
چندتا دلیل داره
اول اینکه به فرض اگه شمام بچه دار نشی طلاقت میده؟ و ایشون همسر میخواد یا ماشین جوجه کشی؟ خیلی اذیت کننده ست! حداقل بچه از پرورشگاه میگرفتن الانم علم خیلی پیشرفت کرده چطورممکنه نتونسته باشن درمان کنن؟
بعدم اینکه همسر سابقش فامیل نزدیکشه یعنی شما مدام قراره ببینید ایشون رو من که نمیتونستم اگه جای شما بودم هم اینکه شاید اون اقا هنوز ایشون رو دوست داشته باشه و به اصرار خانواده جدا شده باشه هم اینکه ادم دلش واسه همچیم زنی میسوزه. تازه اگه بعد بچه دار شدن شما ازتون جدا شه و بره با خانوم قبلی چی؟
نمیدونم شایدمن خیلی بدبینم

0 لایک نظر دهید
  • سپیده
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 45
24 خرداد 1397 | 10:40:35 ب.ظ

من 50 ساله هم باشم زن همچین شخصی نمیشم
من با نظر الهام جون موافقم این شخص اصلا تعهد نداره مگه دلیل ازدواج فقط بچه است که آدم راضی بشه دل کسی رو بشکنه بخاطر نقص و مریضی که داره ؟
توی این مملکت، زن با مهر به پیشانی نازا بودن بعد از طلاق، مگه آینده ای داره !!!!
نشونه بارز ایشون اینه که خیلی خودخواه و بی رحم هستند.
ایشون با آدم ها مثل وسیله شخصی رفتار میکنند هر وقت نیاز نداشتن میندازن دور..
وقتی حرمت فامیلشو نگه نداشته دیگه غریبه چی!!!

0 لایک نظر دهید
  • سمیه
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 49
28 خرداد 1397 | 11:02:11 ق.ظ

مگه قحطی اومده
مردی که به یه زن دیگه احترام قائل نشده واسه تو ارزش قائل میشه
اون یه بار امتحانشو پس داده دیگه شک کردن نداره ..حیف فکر و تعمق روی همچین مردی

0 لایک نظر دهید
28 خرداد 1397 | 01:13:50 ب.ظ

بچه ها خیلی خیلی ممنونم از نظراتتون
مرسی که از خیلی از جنبه ها موضوع رو برام بررسی کردید.آره درست میگید خود ما خانوما باید اول بهم احترام بذاریم. قبول دارم دلیلش برای طلاق خیلی توهیین آمیز بوده..

0 لایک نظر دهید
  • ندا
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 8
01 تير 1397 | 04:26:49 ب.ظ

ساناز جون باز با یه مشاور مشورت کن اون بهتر میتونه کمکت کنه

0 لایک نظر دهید
  • ساحل
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 232
30 آذر 1397 | 11:03:58 ب.ظ

عزيزم به نظرم باز بايه مشاور مشورت كن ولي به نظرم ازدواج با فردي كه هدفش از ازدواج بقاي نسله سخته

0 لایک نظر دهید
  • ارمغان
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 291
01 دي 1397 | 12:04:16 ق.ظ

درسته هر کسی دوست داره بچه دار بشه اما این که واسه این موضوع طلاق بگیرن رو من 1 کم 1 جوری شدم ... خیلی باید فکر کنی روش ...

0 لایک نظر دهید