• Rasoul
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 11

بارداری در دوران عقد

21 خرداد 1397 | 9 نظر | 1625 بازدید

یک اتفاقی توی زندگی من و همسرم افتاده که شرعاً حلال .... اما عرفا... بعد از گذشت حدودا دو ماه از مراسم عقدمون خانومم بهم گفت باردار شده همه چیمون بهم خورد. الان خانومم حدوداً شش ماهش هست تو این شرایط ما دیگه نمیتونیم جشن عروس بگیریم. اما میدونم این موضوع همیشه به دل خانومم عقده می مونه نمیدونم چکاری میتونم براش بکنم.روحیه خانومم انقدر بد شده که ......... خلاصه متاسفانه همچیمون به هم ریخته دوره ای که باید سرگرم خرید جهیزیه و کارهای عروسی و گرفتن خونه ... باشیم همش به غصه خوردن داره میگذره، حتی واسه اومدن بچه هم خوشحال نیست.

0 لایک
  • مرجان7
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 17
21 خرداد 1397 | 12:43:53 ب.ظ

ایشااا این همه اتفاقات خوب که داره تو زندگیتون میفته براتون مبارک باشه.
آقا رسول کمتر به حرف مردم اهمیت بدید همه آدمها یکبار به دنیا میان و یکبار حق زندگی کردن دارند.به خانومتون دیکته کنید از این اتفاقی که خیلی هم خوشحالید، حتماً براش مهمونی بگیرید عکس بگیرید چرا که نه!!!
به عزت نفس و اعتماد به نفس خانومتون اهمیت بدید.
یه مهمونی هرچند کوچیک و با شکوه و آتلیه و لباس شیک براش بگیرید.
شک نکنید وقتی ببینه شما اینطوری عمل کردید شرایط را میپذیره و چند ماه دیگه با حضور یه بچه توی زندگیتون، باید مادر افسرده شو از این دکتر به اون دکتر ببرید...

0 لایک نظر دهید
  • bita
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 22
21 خرداد 1397 | 02:53:57 ب.ظ

آقا رسول اتفاقیه که افتاده خودتون هم توی ذهنتون خیلی پیچیده اش میکنید.درسته از حالت عرف جامعه خارجه اما بالاخره قبول کنید جامعه ما درحال گذره خیلی چیزا تغییر کرده تازه این موضوع شما دوره مادربزرگای ما هم اتفاق می افتاده اون موقع ها که خیلی موضوع حاد بوده به نظر من هم حتماهرچه زودتر یه جشن بگیرید.

0 لایک نظر دهید
21 خرداد 1397 | 10:46:43 ب.ظ

پیشاپیش قدم نورسیده مبارک
خب چرا زانو غم به بغل گرفتید برادر من!!
دیگه الان که این مسائل حل شده من با نظر بقیه دوستان موافق هستم حتما یه جشن به یادموندنی و با کلی عکس خوشگل بگیرید. روحیه خودتون و خانومتون رو برای ورود نی نی قشنگتون آماده کنید.

0 لایک نظر دهید
  • ساحارا
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 36
22 خرداد 1397 | 02:45:19 ب.ظ

حالا باز خدارو شکر بعد عقد بوده. دوستمنتو دوستی باردار شد اونم دوقلوووووووو وضع مالی دوستپسرش هم اصلا خوب نبود ولی با این حال فوری جشن عقد و عروسی رو گرفتن شمام باید همون موقع یه جشنی میگرفتید

0 لایک نظر دهید
  • سپیده
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 45
24 خرداد 1397 | 10:49:38 ب.ظ

ایشاا قدم نی نی تون براتون مبارک باشه
حتماً زود زود یه جشن خوب بگیرید و خانومتون رو خوشحال کنید.
حتما لباس سفید هم بپوشن عروس خانوم ما

0 لایک نظر دهید
  • niloofar
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 14
01 تير 1397 | 02:53:00 ب.ظ

مشکلی نیست که زن و شوهرید دیگه مگه مشکل فقط عروسی کردنه؟
یه جشن بگیرید تا دیر نشده بعدم برید سر خونه زندگیتون

0 لایک نظر دهید
  • ساحل
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 232
30 آذر 1397 | 01:59:47 ب.ظ

نگران نباشيد شما رسماً زن و شوهرين و قدمش حتماً مباركه
بعد به دنيا اومدن كوچولوتون ميتونيد يه مراسم كوچيك بگيرين و عكس و اينا بندازين

0 لایک نظر دهید
  • ارمغان
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 291
01 دي 1397 | 12:08:39 ق.ظ

بچه قدمش مبارک هستش . مطمئن باشین 1 حکمتی توش بوده . به نظرم شما خانمت رو سورپرایز کن و 1 جشن کوچیک بگیر که اون هم لباس عروس و بپوشه و براتون اون خاطره هم بمونه

0 لایک نظر دهید