• سپیده
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 45

برم مستاجری یا خونه مامان جون باباجونم

21 خرداد 1397 | 7 نظر | 1183 بازدید

بابا بعد از کلی خودکشی و خودزنی و تلاش و کوشش بعد از 11 سال بالاخره اومد خواستگاری . وای وای وای
بابا بخدا ایران هم بود رفته بود جام جهانی چند بار تو این 11 سال مگه نه...
بچه یه سوال ما قراره شش ماه جمع بندی کنیم بریم سر زندگیمون. با بودجه محدودی که داریم. به نظرتون برم یه آپارتمان 60 متری اجاره کنم بهتره یا همین پول را برم یه طبقه خونه عزیزجونم یکم تعمیرش کنم بشینم حدوداً 100متره اما میتونم حداقل چند سالی بشینم. تا خودمون نخواهیم؟

0 لایک
  • مرجان7
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 17
21 خرداد 1397 | 12:56:42 ب.ظ

دختر خوب ببین اگه پدر بزرگ مادر بزرگت توی زندگیتون دخالت نمیکنند.خدایی نکرده یه موقعی صدایی از خونتون بیاد اینا هم از سر دلسوزی واکنشی نشون بدند.کدورت پیش میاد.
به نظر من اوایل زندگی یکم دوتر از اقوام نزدیک زندگی کنی بهتره و حاشیه های زندگی قابل کنترل تره
و مشکل دیگه اینکه وقتی خونه مامان بزرگت زندگی کنی چون کمتر استرس صاحب خانه و افزایش اجاره خونه و جابجایی های سالیانه و اثااااااث کشی رو داری ، کمتر پول پس انداز میکنی و ممکن خرید خونه تون به تعویق بیفته

0 لایک نظر دهید
  • bita
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 22
21 خرداد 1397 | 02:55:57 ب.ظ

من که باشم حتماً میرم مستاجری 60 متری حوصله غر پیرزن پیرمرد ندارم چون بالاخره اول زندگی نوع زندگی رفت و اومدها فرق داره شاید دوست داشته باشی مهمونی و سروصدا بگیری اونا بیشتر غربزنه تا ساختمونی که مستقل باشه

0 لایک نظر دهید
21 خرداد 1397 | 10:50:27 ب.ظ

این تصمیم بیشتر بستگی به روحیه خودتون داره اگه خودتون رو میشناسید و تو این شرایط اقتصادی در کنار خانواده اگه باشید میتونه بهتر باشه و هم میتونید پول پس انداز کنید در آینده یه آپارتمان نقلی هم بخرید.به شرطی که حضور اقوام نزدیک توی ساختمون به اصل زندگی شما خللی وارد نکنه.دخالتی نابجا نداشته باشند که سوتفاهمی پیش بیاد.

0 لایک نظر دهید
  • عشق علی
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 33
22 خرداد 1397 | 03:01:59 ب.ظ

سال اول زندگی پر بگو مگو بین زن و شوهره به نظر من که اجازهنده این بگو مگوها بکشه به خونوادت مخصوصا پدر بزرگ مادر بزرگ

0 لایک نظر دهید
04 تير 1397 | 03:09:57 ب.ظ

تو این شرایط اگه میتونید رابطه خودتون رو کنترل کنید برید پیش پدربزرگ و مامان بزرگت
وگرنه حاشیه زندگی زیاد میشه

0 لایک نظر دهید
  • ساحل
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 232
30 آذر 1397 | 01:38:34 ب.ظ

دوستان راست ميگن عزيزم اگر دخالت نميكنن خيلي هم خوبه مه بري پيششون

0 لایک نظر دهید