راهنمای خرید ساعت ایستاده

26 ارديبهشت 1401 | 1 نظر | 562 بازدید

​ساعت ایستاده کنار سالنی بطور کلی به دو دسته ساعت ایستاده مدرن و ساعت ایستاده کلاسیک تقسیم می شود. انواع مدل های ساعت ایستاده با سبک مدرن با توجه به نوع طراحی امروزی تر چه در بدنه و چه در صفحه و نوع پاندول و آویز های آن مناسب دکورهای مدرن هستند. درمقابل ساعت های ایستاده کلاسیک با توجه به سبک طراحی ظاهری بدنه، صفحه و حتی نوع پاندول آن ها مناسب دکورهایی با سبک قدیمی و کلاسیک می باشند. در حال حاضر تولید کنندگان، ساعت ایستاده و کنار سالنی را با استفاده از خلاقیت تیم های سازنده خود در سایز های مختلف و با طراحی خاص و زیبا که یکی از مهم ترین عواملی است که افرادی که قصد خرید ساعت ایستاده را دارند تولید می کنند. قیمت ساعت ایستاده نیز با توجه به سبک طراحی، جنس بدنه و سایر موارد فرق می کند. البته خیلی نگران نباشید قیمت گذاری این نوع ساعت ها به نحوی است که عموم مردم توانایی انتخاب و خرید این ساعت ها را داشته باشند.

محل مناسب قراردادن ساعت های ایستاده
قبل از اینکه محل قرار دادن ساعت ایستاده جدید خود را تعیین کنید حتما به این نکته مهم توجه داشته باشید که ساعت ایستاده به شدت به تغییرات دمایی حساس هستند و این احتمال وجود دارد که در مجاورت رطوبت و یا دمای خشک خراب شوند! بخاطر بالا بودن قیمت ساعت ایستاده آن‌ها را معمولا برای زیباتر کردن دکور فضای داخلی منزل و یا محیط کار در فضاهای عمومی‌تر مثل اتاق‌های پذیرایی قرار می دهند. یکی از فضاهای مناسب برای قرار دادن ساعت‌های ایستاده کنار سالنی که خیلی استفاده نمی شوند، ورودی منزل و یا راهرو‌ها هستند که کاربری زیادی ندارند و فضای خالی آن‌ها کاملا به نظر مخاطبان می آید. استفاده از ساعت ایستاده کنار سالنی در این قسمت‌ها علاوه بر توجه به این فضاهای خالی نظر تمام افرادی که وارد خانه می‌شوند را نیز همان لحظات اول جلب می‌کند، بنابراین از راهرو‌ها و ورودی منزل خود برای قرار دادن این مدل ساعت‌ها غافل نشوید. اگر فضای خانه و یا محل کار شما کوچک است ساعت‌های ایستاده را در گوشه‌های دیوار و یا قسمت‌های که فرورفتگی دارند بگذارید و یا اگر اتاق و یا دری دارید که از آن استفاده نمی کنید ساعت را در چهارچوب آن قرار دهید.
همچنین با قرار دادن این ساعت های زیبا در کنار سایر وسایل دکوری مانند رادیو طرح قدیمی، تلفن کلاسیک و یا انواع تابلو کلاسیک زیبایی دکور محیط خود را بیشتر از قبل کنید. در مجموع فضاهایی که کمتر مورد استفاده قرار می گیرند محل مناسب و ایده آل تری برای قرار دادن این ساعت ها هستند. اگر فضای اتاق خواب شما متراژ بالایی دارد برای جذاب و متفاوت کردن آن می توانید از این ساعت ها استفاده کنید البته به این نکته هم توجه کنید که از مدل هایی استفاده کنید که پاندول و موتور ساعت آن ها بی صدا باشند. در کل طبق توضیحاتی که بطور مختصر و مفید به آن‌ها اشاره شد قبل از انتخاب و خرید ساعت ایستاده بررسی‌های لازم را انجام دهید تا بهترین انتخاب را داشته باشید و دکور فضای داخلی خود را به بهترین شکل ممکن تغییر و جلوه زیبا و متفاوتی به آن بدهید.
یکی از مراجع قابل اعتماد در زمنیه ساعت ایستاده سایت میعاد تایم به نشانی https://miaadtime.com است که با خدمات کم نظیر خود شما را شگفت زده خواهد کرد.

0 لایک