نوبت گرفتن از پزشکای ماوراطب

23 مرداد 1400 | 9 نظر | 2650 بازدید

سلام من می خوام داخل سایت ماوراطب نوبت بگیرم اما هر کاری می کنم نمیشه
کسی با سامانه ماوراطب کار کرده بلده نوبت بگیره
اگر کسی ای تی بلد هست ادرس سایتش میزارم لطفا ببین به من کمک کنه
ممنون
https://mavarateb.com/

1 لایک
23 مرداد 1400 | 03:51:57 ب.ظ

https://mavarateb.com/

1 لایک نظر دهید
  • ستاره
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 1
06 شهريور 1400 | 01:06:15 ب.ظ
در پاسخ به مامان علی
سلام من می خوام داخل سایت ماوراطب نوبت بگیرم اما هر کاری می کنم نمیشه...

سلام عزیزم من حدود شش ماهی هست که از طریق این سامانه دارم با دکترم مشاوره آنلاین انجام میدادم چون من باردار هستم و تو این شرایط خیلی برام سخته که بخواهم برم و ویزیت حضوری بشم و میترسم برای دفعه اول یکی از دوستام هماهنگ کرد برای من با دکتر ثناگو مشاوره انجام بدم ولی دفعه دوم خودم تنها بودم و نمیدونستم چه کار کنم و اصلا سر درنمیاوردم بعد زنگ زدم به پشتیبانی خوداین سامانه کاملا تک تک همه مراحل بهم یاد دادن و از اون موقع ست که دیگه راحت میتونم خودم بدون کمک کسی با دکترم مشاوره کنم به نظر من شما بهترین راه اینه که به پشتیبانی خود سامانه ماوراطب هماهنگ کنی عزیزم

1 لایک نظر دهید
06 شهريور 1400 | 01:06:46 ب.ظ

من خودم برادر زادم بخاطر کسالتش خیلی اذیت شد بنده خدا ولی بخاطر کرونا نمیخواستیم ببریمش درمانگاه و جای درمانی که خدایی نکرده مبتلا نشه.
از سامانه ماوراطب دکتر جاوید ظفری براش نوبت آنلاین گرفتم خداروشکر تصویری بچه رو ویزیت کرد و نسخه فرستاد و مشکلش حل شد به لطف خدا

1 لایک نظر دهید
  • atefe
  • کاربر
06 شهريور 1400 | 01:17:47 ب.ظ

عزیزم نوبت گرفتن از این سامانه که کاری نداره خیلی راحت وارد سایت که شدین میتونین پزشکارو انتخاب کنین اگر پزشکی رو میشناسی خودت که اسمشو بزن تو سرچ خود برنامه برات میاره، بعد وارد صفحه همون دکتر میشی. اگر نه با توجه به تخصصی که لازم داری تو همون سرچ تخصص رو وارد کن مثلا بزن دکتر مغز و اعصاب. بعد ی لیست از دکترای مغز و اعصاب میاره هرکدومو میخوای انتخاب میکنی. ( حالا من چون خودم از دکتر مغز و اعصاب مشاوره گرفتم مثالشو زدم تو هر دکتری که لازم داریو بزن). هرجا ام گیر کردی پشتیبانی داره راهنمایی بگیر. هم میتونی زنگ بزنی هم تو واتساپ پیام بدی

1 لایک نظر دهید
  • متینا
  • کاربر
06 شهريور 1400 | 01:37:51 ب.ظ

من قبلا فکر می کردم خیلی کار سختی باشه اما یه بار امتحان کردم خیلی کار آسونیه. اگر پزشکی مد نظرته اسمشو سرچ کن وارد صفحه ی خود دکتر میشی بعدش می تونی مشاوره بگیری

1 لایک نظر دهید
  • Eli2022
  • کاربر
06 شهريور 1400 | 02:34:48 ب.ظ
در پاسخ به مامان علی
سلام من می خوام داخل سایت ماوراطب نوبت بگیرم اما هر کاری می کنم نمیشه...

من ی مدتیه ک جابجا شدم بخاطر کارم منتقل شدم همدان.
مجبور شدم با دکترم ، دکتر فرشته دماری یام، از طریق ماوراطب در ارتباط باشم، تقریبا یکی دو سالی میشه چون اومدم همدان دکتر زنان خوب پیدا نکردم.
این مدت تو ماوراطب ب مشکلی برنخوردم ولی فکر کنم پشتیبانی داشته باشه، سوالتو بپرس راهنمایی ت میکنن

1 لایک نظر دهید
  • بانو جان
  • کاربر
06 شهريور 1400 | 04:40:31 ب.ظ

سلاااااااااااااااااااااااااااام
دوستان ماوراطب که میگید سایته؟ باید ثبت نام کنیم اول؟
من خیلی اعتقاد نداشتم به این سایت های مشاوره آنلاین ولی از موقعی که کرونا گرفتم نتونستم واسه مشکل زنانم برم دکتر باید به فکر باشم و یه سامانه خوب واسه مشاوره های آنلاین داشته باشم. حالا دیدم از سامانه ماوراطب گفتید اینجا میخواستم بدونم چه جوریه؟ چکار باید کنم
هر کلی بلده راهنمایی کنه لطفا

0 لایک نظر دهید
  • sanazbb
  • کاربر
06 شهريور 1400 | 05:10:08 ب.ظ

اتفاقا خیلی راحته وقت گرفتنش من مدت هاست دارم با دکترم مشاوره آنلاین انجام میدم چون شهرستانم دکترم تهرانه. باید اول عضو بشی بعد وارد پروفایل پزشک بشی و وقت بگیری

0 لایک نظر دهید