تاثیر ساعت دیواری در دکوراسیون منزل

29 تير 1400 | 1 نظر | 1154 بازدید

سلام به همگی دوستان

امروز میخوام تجربم رو از خرید ساعت دیواری و تاثیری که روی دکواسیون اتاق پذیراییم داشت باهاتون به اشتراک بذارم که قطعا به شما هم میتونه کمک میکنه تا زمان خرید یه ساعت دیواری جدید، انتخاب بهتری داشته باشید و از خریدتون پشیمون نشید.

اولین کاری که باید بکنید اینه که متناسب با فضای دکوراسیون منزل و یا حتی محیط کاری تون که میتونه کلاسیک (سنتی) و یا مینیمال (مدرن) باشه، انتخاب کنید که چه سبک از مدل های ساعت دیواری میتونه هارمونی بیشتری با فضای داخلی تون داشته باشه.

خود من بعد از انجام این کار اومدم تو اینترنت درمورد سبک طراحی ساعت دیواری که میخواستم بخرم جستجو کردم و سایت هایی که تو صفحه اول بود رو نگاه کردم و با هم مقایسه شون کردم. اول از همه باید بگم که تنوع تو مدل های ساعت دیواری کم نیست بخاطر همین شاید یه مقدار انتخاب رو سخت کنه اما نکته ای که برای خود من خیلی جالب بود و میخوام بهتون بگم:

نکته اینه که یه مدل مشخص تو سایت های مختلف قیمت های متفاوتی داشت، دقیق تر که بررسیشون کردم دیدم تفاوت قیمت بیشتر بخاطر خدماتی که این سایت ها میدن مثل ارسال رایگان و یا ضمانت نامه به همراه ساعت دیواری ارسال میکنن که بعضی از سایت ها این خدمات رو ندارن و شما هم حواستون باشه از اون ها خرید نکنید بخصوص اونایی که ضمانت نمی دن و این موضوع برای خود من خیلی مهم بود.

بعدش با بعضی از این سایت ها تماس گرفتم و اطلاعاتم رو تکمیل تر کردم، بعضی هاشون واقعا خیلی خوب راهنماییم کردن حتی بهم پیشنهاد های خوبی هم دادن و در نهایت خرید خودم رو نهایی کردم و اون قدر این ساعت زیباست که کلا فضای دیوار اتاق را عوض کرده و خیلی قشنگ ترش کرده کاشکی میتونستم اینجا براتون عکس هم بذارم.

راستی سایتی که من ازشون خرید کردم خیلی سایت خوبی هستش برای خرید ساعت دیواری و حتی لوازم دکوری خدمات خیلی خوبی هم دارن، ارسالشون که برای همه جا رایگانه و تمام کارهاشون هم ضمانت داره مثلا ساعت من 5 ضمانت داره و خیالم از این نظر راحته. اسم فروشگاه شون میعادتایم و آدرس سایت شون هم http://miaadtime.com هستش.

شما هم اگه تجربه ای دارین در این زمینه بگید همه با هم استفاده کنیم...

0 لایک