• F
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 1

روابط دوران عقد

25 بهمن 1399 | 3 نظر | 568 بازدید

من الان نزدیک دوساله عقدم شوهر الان درحال ساخت خونه هستش یکم ک ن از یکم پایین تر مشکل مالی داریم
من هروقت درخواست پول میکنم میگم پول میخوام مثلا من ی لباس خریده باشم ۴۰هزار تومن همون چهل هزار تومنو واسم میریزه ب کارتم من قیمتو یکم بالا تر بهش میگم اما میگه من ندارم فعلا چهل واست میفرسم تا بعد
بعدم هم یادش میره ک واسم بفرسه
من بلد نیسم از همسرم پول بگیرم یعنی راه و روش رو بلد نیسم خیلی ب مشکل برخوردم

0 لایک
  • mitrasadat
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 124
27 بهمن 1399 | 10:24:18 ق.ظ

عزیزم خودت باید مستقل باشی. برو تولید محتوا کار کن. مزون کار کن. آرایشگری کن. حتی راننده اسنپ ولی محتاج 40 تومن نباش

0 لایک نظر دهید
  • amirsam0004
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 7
25 فروردين 1400 | 11:08:24 ب.ظ
در پاسخ به mitrasadat
عزیزم خودت باید مستقل باشی. برو تولید محتوا کار کن. مزون کار کن. آرایشگری کن....

افرین میترا شما خانم نمیدونی چه قدرتی داری.چقدر تو خیلی کارها ماهر هستین.چقدر هنر دارید.من مطمئن هستم شما خانم زرنگی هستین فقط تلاش کنید افکار خودتون هدایت کنید،با ذهنت بجنگ تو میخای یه زن موفق باشی باید به این افکار منفی که متسفانه بخاطر شرایط به شما و دیگران غالب میشه،مبارزه کنید.ردش کن بره.همه چیز در افکار من وشماست.قوی باش خودت ،خودتو باور کن تشویق کن تا دیگران هم یاد بگیرند.
نترس هیچی نمیشه فقط فکر کن ایده بدون ریسگ پیدا کن.مگر نه شوهر ۴۰ تومنی همیشه ۴۰ تومنیه،ببخشیدا....
مثلا اتوشویی انلان راه بنداز اول از یه منطقه(بالا شهر بهتر)یا حتی خانواده و دوستان به صورت ماهیانه اشتراک بزن با یه قیمت پایین بعد که ممبر(مشتری) داشتی برو با یه اتوشویی صحبت کن بگو من روزی ۱۰۰ لباس دارم چه قیمتی کار میکنی.یه قرون بالا پایین اوکی میشه.به خدا از این هم راحت تره.شما بدون سرمایه صاحب یه بیزینس شدی
بهت قول میدم ۱ساله میری برای خودت،باور داشته باش خودتو از اکرم بندی کمتر نیستی که الان ۲۰ ارایشگاه داره ولی یادت باشه بزرگترین دشمنت خودتی مغرور نشو نا امیدهم نباش،اون داداشمون،،،،۴۰تومنی رو هم نپیچون ناموسا

ببخشید من شوخی کردم من امیر سام ایده پرداز و مشاور کسب کار و خودشناسی هستم شوخی کردم که مطالب دلنشین بشه،هرکسی هم کمک خواست یا به ایده نیاز داشت و یا به تبلیغات فوقلاده حرفه ای نیاز داشت،من بهترین این کارم البته جنسیت برام مهم نیست ایده مرسی نیستم .amirsam0004insta

0 لایک نظر دهید