• zahra
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 14

کاهش وزن بدون عارضه

23 فروردين 1399 | 10 نظر | 1256 بازدید

سلام عزیزان. من برنج و ماکارونی زیاد میخورم با اینکه چندبار خواستم کنار بزارم دوباره وسوسه شدم برم سمتش. آیا مکملی هست که بتونه کمکم کنه؟ تو همه مهمونیا بهم میخندن میگن چاقی اعتماد به نفسمو از دست دادم???? لطفا کمکم کنید

3 لایک
  • Saray
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 13
23 فروردين 1399 | 11:18:42 ق.ظ
در پاسخ به zahra
سلام عزیزان. من برنج و ماکارونی زیاد میخورم با اینکه چندبار خواستم کنار بزارم دوباره...

سلام عزیزم
منم همین مشکلو داشتم رفتم پیش متخصص تغذیه برام کربوفایت نسخه کرد واقعا عالیه

0 لایک نظر دهید
  • ali_reza
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 7
23 فروردين 1399 | 12:05:33 ب.ظ

پزشک تغذیه من آقای هاشمی مطلق برام کربوفایت نسخه کرد که خیلی جواب داد اما رژیم هم باید رعایت کرد واقعا

0 لایک نظر دهید
  • الهام
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 2
23 فروردين 1399 | 03:03:52 ب.ظ
در پاسخ به zahra
سلام عزیزان. من برنج و ماکارونی زیاد میخورم با اینکه چندبار خواستم کنار بزارم دوباره...

سلام.دوست عزیز.منم مثل شما بودم .عاشق برنج و نون از کر بوفایت شرکت استفاده کردم عالیییی بود .از جد کربو هیدرات جلوگیری میکنه .واسه من عالیییی بود .

1 لایک نظر دهید
  • zahra
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 14
24 فروردين 1399 | 09:55:26 ق.ظ

مرسی از همه دوستای خوبم که راهنماییم کردن اره دغدغه شده این ماکارونی و برنج خوری من پس میرم کربوفایت تهیه میکنم فقط از بابت کیفیتش مطمئن باشم ؟

0 لایک نظر دهید
24 فروردين 1399 | 09:56:36 ق.ظ

سلام عزیزم اراده خیلی مهمه باید مصرف برنج و..کم کنی بعد یه مدت برات عادت میشه البته میتونی در کنارش از مکمل هم استفاده کنی دوستان این محصولی که گفتین عوارض نداره برای کسی که شیرینی زیاد میخوره تاثیر داره

0 لایک نظر دهید
  • Farzaneh
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 18
24 فروردين 1399 | 10:06:04 ق.ظ
در پاسخ به zahra

دوست عزیز در درجه اول اراده تو قوی کن بعد یه رژیم سبک بگیر که بهت فشار نیاد درکنار رژیمتم میتونی از مکمل های لاغری استفاده کنی ، به نظرم با دکترتغذیه مشورت کنی بهتره

0 لایک نظر دهید
24 فروردين 1399 | 11:15:36 ق.ظ

سلام
اگر یه مکمل بخوام مصرف کنم واسه کاهش وزن
فقط یه مکمل مصرف کنم
ابستاپ کار همشون رو میکنه؟

0 لایک نظر دهید
  • فاطمه
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 8
24 فروردين 1399 | 11:31:59 ق.ظ
در پاسخ به zahra

سلام آره عزیزم یه مکمل بسیار عالی هست بهت معرفی میکنم استفاده کن پشیمون نمیشی کربوفایت خیلی عالی هست

0 لایک نظر دهید
26 خرداد 1399 | 02:07:54 ق.ظ

سلام یک میخواستم چند راهکار معتبر اما بی ضرر رو برای تسلیم نشدن تو مسیر سخت کاهش وزن بهتون معرفی کنم :
1.در ابتدای راه مشخص کنید که در نهایت چقدر میخواید کاهش وزن داشته باشید.
2.غداهای مصرفی و فعالیت هاتون رو تحت هر شرایطی ثبت کنید
3.همیشه به پشت سرتون و پیشرفت هایی که داشتید نگاه کنید تا انگیزه بگیرید
4. در ازای کاهش وزن ، حتی اگه جزئی هم باشه به خودتون هدیه بدید
5.حتما از اطرافیانتون کمک بگیرید
6.برای کاهش وزن خیلی به خودتون سخت نگیرید و از همه غذاهایی که عاشقون هستید دست نکشید.
امیدوارم تونسته باشم بهتون کمک کنم . اگر این توصیه ها رو دوست داشتید میتونید برای توضیح کامل این مقاله رو بخونید.
/wp-admin/post.php?post=1145&action=edit

0 لایک نظر دهید