• niki
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 7

ارايشگاه براي فرماليته و عروس

24 خرداد 1398 | 6 نظر | 1642 بازدید

عروساي زيبا ميشه در مورد ارايشگاهاتون بگين ؟و نظرتون در مورد كار مريم فرشته بگين

0 لایک
  • ارمغان
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 291
25 خرداد 1398 | 07:52:34 ق.ظ

به نظرم اولین گزینه پیش هر آرایشگری که میری باید اون قدری از کارش مطمئن باشی که دیگه تو کارش دخالت نکنی و بذاری اون چیزی که اون فکر می کنه به تو میاد رو رو صورتت پیاده کنه . دومین گزینه تو فقط سبک میکاپی که دوست داری رو اول بگو به آرایشگرت و بقیه موارد با خود طرف
مریم فرشته به نظر من از وقتی سالن خودش رو زده سبکش رو هم تغییر داده که کاملا سلیقه ایی شده سبکشون .اما مطمئن باش این هایی که اسم در کردن از نظر برند و ماندگاری کارشون ثابت شده هستش .
من خودم پیش مرضیه محمدی رفتم اگر دوست داشتی ببین کاراشو .
حتما برو چندتا میکاپ عروس واقعی رو هم ببین . اگر از نظرشون ایرادی نداشت شماره موبایل عروس رو بگیر چند وقت بعد ازش بپرس راضی بوده یا نه . به 1 دونه عروس راضی نباش من خودم 6 تا بازدیده عروس از میکاپ کارهارو رفتم از اونایی که خوشم اومده بود بینشون از عروس های واقعی تصمیم گرفتم کدوم بهتره برای من .

0 لایک نظر دهید
  • سها
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 2
25 خرداد 1398 | 01:29:58 ب.ظ

من و دوستم بازدید عروس فرزانه گلدوزی رفتیم خوب بود کارش. فقط برای فرمالیته موها رو شینیون نکن و بزار موهات باز باشه. خیلی عکسات قشنگتر میشه

0 لایک نظر دهید
  • ساحل
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 232
09 ارديبهشت 1399 | 06:42:00 ب.ظ

عزیزم خیلی آرایشگاه سلیقه ای هست
بهت پیشنهاد میدم عروسای قبل آرایشگری که انتخاب میکنی رو پیدا کنی و در مورد ماندگاری آرایششاشون بپرسی من برای فرمالیتم آتنا مهدی یار با تیم استودیوم بود که خیلی راضی بودم و برای عروسیم هم پرستو چودرزی که اونهم راضی بودم

0 لایک نظر دهید
  • Basira
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 1
26 فروردين 1400 | 03:26:53 ب.ظ
در پاسخ به niki
عروساي زيبا ميشه در مورد ارايشگاهاتون بگين ؟و نظرتون در مورد كار مريم فرشته بگين

به نظرم ارایشگاه کاملا سلیقه ای و هرکی یه مدا میکاپ و مو میپسنده ولی من خودم عروس مینا میرزایی بودم و بعد ۴سال هنوزم کیف میکنم عکسامو میبینم

0 لایک نظر دهید
  • Dragon
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 8
14 خرداد 1401 | 04:31:58 ب.ظ

منم کلی نگران ارایشگاه هستن کسی تاحالا تجربه ای از نیوشا ربیعی داشته؟

0 لایک نظر دهید