• saba
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 15

پدرم و خواستگارام

19 خرداد 1398 | 5 نظر | 971 بازدید

سلام به بزمینه ای های عزیز...
خنما من یه مشکلی که دارم این هستش که پدرم در مورد خواستگارام اصلا نظر نمیده.
وقتی خواستگاری میخواد بیاد مامانم بهشون اطلاع میدن و اونا وقتی میان و به هردلیلی به سرانجام نمیرسه.اصلا نمیپرسه
جواب منفی رو شما دادین یا اونا؟
اصلا نمیپرسه اومدن یانه؟
وقتی هم که تو جلسه باید باشن پیش خواستگارا خیلی خوب صحبت میکنن بعد از اینکه اونا رفتن دوباره اصلا صحبت نمیکنن...
شاید این زیاد جنبه ی نظر خواهی نداشته باشه . یه درد دل بود که چون خیلی دلم گرفته بود خواستم اینجا بگم.
بابام وقتی بر هرکسی مشکلی پیش میاد به عنوان بزرگتر میره و میتنجیگری میکنه ولی در مورد من که لا اقل اینطور نبوده...!

0 لایک
  • نسیم
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 106
20 خرداد 1398 | 01:09:33 ب.ظ

عزیزم استرس داره بابات. دختر اولی؟
به نظرم گیر نده بهشون...
باباها خیلی گناهین. نمی تونن هضم کنن کسی بخواد به دخترشون نزدیک بشه. ولی زمان همه چی رو حل می کنه. با مامانت حرف بزن. قلق بابات دست مامانته

هر چیز که در جستن آنی آنی
0 لایک نظر دهید
  • saba
  • کاربر
20 خرداد 1398 | 01:52:22 ب.ظ

نه اولی نیستم.
آخه دیگه به قیمت آینده ی من .شاید من تو تصمیم گیری هام‌مردد باشم و اصلا شاید دارم اشتباه میکنم.و به نظرم یه پدر خیلی به دخترش میتونه کمک کنه تا مادر.ولی من و مامانم دوتایی تصمیم میگیریم که به کی جواب منفی بدیم کی ررو اصلا بذاریم بیاد خواستگاری...
نمیدونم شایدم حرف شما درست باشه...

0 لایک نظر دهید
  • ارمغان
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 291
22 خرداد 1398 | 08:23:01 ق.ظ

عزیزم این که پدر ها رو دختر هاشون حساس هستن کاملا درسته ولی تو این مورد پدرتون نمی خوان تو مرحله ی اول نظری بدن و شمارو تصمیم گیرنده گذاشتن و ازت می خوان تا تصمیمت برای آینده همونی باشه که می خوای ولی زمانی که مادرت میاد و باهاشون مشورت می کنی مطمئن باش این همون نظر پدرت هم هست و کاملا غیر مستقیم می خوان نظرشون رو بهت انتقال بدن .... مطمئن باش اگر کسی رو انتخاب کنی و 1 مرحله جلوتر بری پدرت خودشون وارد بحث ها می شن و نظرشون رو مستقیم ویا غیر مستقیم بهت عنوان می کنن ...

0 لایک نظر دهید
  • saba
  • کاربر
22 خرداد 1398 | 11:43:22 ق.ظ

امیدوارم همین طور که شما میگید باسه.ممنونم

0 لایک نظر دهید