• ارمغان
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 291

آتلیه عکاسی عالی

14 ارديبهشت 1398 | 6 نظر | 1881 بازدید

سلام دوستان من تو این مدتی که عضو بزمینه شدم خیلی دیدم که بچه ها از آتلیه هایی ناراضی بودن می خواستم آتلیه خودم رو بهتون معرفی کنم.آتلیه آقای زنده پیر ( zendehpir_photography) هم قیمتشون هم کارشون عالیه و هم این که 1 کاری که انجام می دن و اعتماد من رو خیلی به خودشون جلب کرد این بود که فردای مراسم بهت زنگ می زنن که براشون هارد ببری و تمام عکس ها و فیلم هایی که گرفتن رو برات می ریزن ( فایلی که می ریزن اورجینال هستش یعنی حتی چاپ هم می شه بکنین ) برای این کارشون هم حتی هزینه ی مازاد نمی گیرن ... شاید تو تحویل فیلم کامل ادیت شده زمان ببره اما اکثرا آتلیه ها 1 سال زمان رو می خوان واسه ادیت کردن و به نظر من ماکسیمم 1 سال بهترین زمان برای تحویل آلبوم ها و فیلم های عروسی هستش .
از نظر شخصیت و برخورد خیلی تیم عکاسیتون مهمه خواهش می کنم رو این موضوع هم توجه کنین. من 14 تا ساقدوش داشتم که هر کسی به طبع ساز خودش رو می زد اما این قدر صبورن و خوش برخورد که با آرامش و مدیریت قویشون همه ی کارارو خیلی راحت با برنامه انجام دادن در حدی که دوستام همه شیفتشون شدن .
شخصیت واسه این می گم مهمه چون این آدما میان تو جمع خانوادتون و طبیعتا تو فامیلاتون همه مدل آدم هست از خیلی راحت تا محجبه به خاطر همین این آدما باید نگاهشون و برخوردشون در شان شما و خانوادتون باشه . من کاملا آقای زنده پیر و تیمشون رو تائید می کنم . بد نیست بهشون 1 سری بزنین .
لطفا اگر تجربه ی خوب از آتلیه هاتون دارین اون ها رو معرفی کنین تا هممون خاطره ی روزای قشنگمون به زیبایی ثبت بشه .

0 لایک
  • Samaneh
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 35
16 ارديبهشت 1398 | 12:50:10 ب.ظ

سلام ارمغان جان. چقدر عالی که شما تجربیات مثبتتو می نویسی. معمولا همه وقتی ناراضین میان دق دلیشونو خالی کنن میان مینویسن.
امیدوارم همیشه اتفاقای خوب برات بیفته.
ببین هزینه کارشونم میگی لطفا. من فقط فرمالیته دارم احتمالا

دلم پاییز رویاهاست
0 لایک نظر دهید
  • ارمغان
  • کاربر
17 ارديبهشت 1398 | 11:28:53 ق.ظ
در پاسخ به Samaneh
سلام ارمغان جان. چقدر عالی که شما تجربیات مثبتتو می نویسی. معمولا همه وقتی ناراضین...

به نظر من الان تو این شرایط که پر از اسم های به نام تو این کارها هستش بهترین کار اینه که اونایی که واقعا ازشون راضی بودیم و به هم معرفی کنیم . دیگه همه بدونن . من چون هم نامزدی داشتم هم عروسی و جشن عقد واسه همین برای 3 بار همه ی این مراسما هربار تجربه واسه ی دفعه ی بعدیم بود . خیلی بدو بدو کردم و واقعا خسته شدم . به نظرم عروس باید شارژ باشه و همه ی این استرس ها انرژی زیادی ازش می گیره واسه همین این طوری کلی کارای همو جلو می بریم .
عزیزم بهتره از خودشون بپرسی چون با این شرایط مملکت اصلا نمی دانم قیمت های جدیدشون همونه یا عوض شده . اما در این حد بهت بگم که از همه ی عکاسی هایی که من رفتم قیمتشون مناسب تر بود . فرمالیته و عروسی با هم 1 پکیج با قیمت عالی تازه رفتیم زیرآب خودش اصرار که 3 روز باشیم من به خاطر کارم می گفتم نمی تونم . 1 ریال پول نگرفت اونجا حتی جای موندنشم من پولی ندادم .به نظرم حتما برو پیششون اول ببین از اخلاقش خوشت میاد بعدش قیمت بگیر .

0 لایک نظر دهید
  • نسیم
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 106
17 ارديبهشت 1398 | 09:12:32 ب.ظ
در پاسخ به ارمغان
به نظر من الان تو این شرایط که پر از اسم های به نام تو...

زیر آب!!! چه عالی. من دلم دوباره عروسی خواست. برم همسرو راضی کنم به مناسبت سالگرد ازدواج بریم عکاسی. بچه ها جدا ایده برای سالگرد هم بدین. می خوام دوباره لباس عروسمو بپوشم ولی باید 3 کیلو کم کنم

هر چیز که در جستن آنی آنی
1 لایک نظر دهید
  • ارمغان
  • کاربر
18 ارديبهشت 1398 | 08:10:28 ق.ظ
در پاسخ به نسیم
زیر آب!!! چه عالی. من دلم دوباره عروسی خواست. برم همسرو راضی کنم به مناسبت...

بهترین کاررو انجام می دی . پاشو برو عکاسی انجام بده بعدشم پاشو برو 1 ماه عسل دیگه

0 لایک نظر دهید
  • ali077
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 13
14 آبان 1398 | 02:58:20 ب.ظ

سلام دوستان به نظر من بهترین لوازم و تجهیزات عکاسی رو با بهترین کیفیت و قیمت میشه از
https://avatasvir.com/ تهییه کرد حتما سر بزنید. من یه دوربین عکاسی و یک لنز خریدم که قیمتش جای دیگه بود 1 میلیون تومن ولی از آوا تصویر گرفتم 750 تومن

0 لایک نظر دهید