• سروناز
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 2

محیا نوریزاده میکاپ آرتیست خوبه؟

11 ارديبهشت 1398 | 4 نظر | 2724 بازدید

من بازدید عروس میراندا فارسی و آنا شیخلو رو رفتم این ماه. محیانوریزاده رو هم میرم این هفته. به نظرم مدلهایی که انتخاب می کنن خودشون نازن . نمی دونم من چه شکلی میشم. کاش یه نرم افزار بود می گفت چه قیافه ای میشم زیر دست اینا. من رو میکاپ حساسم چون دماغم عملی نیست و دوسش ندارم...

0 لایک
  • ارمغان
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 291
14 ارديبهشت 1398 | 09:23:43 ق.ظ
در پاسخ به سروناز
من بازدید عروس میراندا فارسی و آنا شیخلو رو رفتم این ماه. محیانوریزاده رو هم...

سلام عزیزم مطمئن باش پیش کسایی که رفتی همشون ماهر هستن و کاراشون همیشه خوبه ... منم خودم سر عروسیم همینطوری بودم واسه همین همش می گفتم قبل از عروسی می رم پیش اون شخص وکارشو 1 بار امتحان می کنم اما خیلی هزینه میکاپ این اشخاص برای 1 مراسم معمولی زیاد می شه . به خاطر همین از اون تایمی که قرارداد بستم تا روز عروسیم برای انجام تمام کارام رفتم اون سالن و همه ی کارا مثل ترمیم ناخن و ابرو و ... همه رو اونجا انجام دادم تا هم اوا من رو بشناسن هم من اونارو و تو این مدت بتونم عروس های واقعی رو ببینم ... این جوری خیالت خیلی راحت می شه .... حتی بعضی وقتا یواشکی شماره عروسارو می گرفتم چند روز بعد از مراسمشون باهاشون صحبت می کردم که آیا کرم پودرشون نمی ماسه، خودش راضی بود ، رفتارش چطوره و از این جور سوالات .... در ضمن هر سری که می رفتم سالن به 1 بهونه ایی میکاپ کارم رو میدیدم ازش سوال می پرسیدم که اون کاملا بشناستم که دقیقا همین شد و اولین نفر آمادم کرد

0 لایک نظر دهید
  • Samaneh
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 35
16 ارديبهشت 1398 | 12:51:56 ب.ظ
در پاسخ به ارمغان
سلام عزیزم مطمئن باش پیش کسایی که رفتی همشون ماهر هستن و کاراشون همیشه خوبه...

عجب ترفندی. بابا تو دیگه کی هستی
ارمغان میکاپ عروسیت تا شب خوب موند؟ رژت چی؟

دلم پاییز رویاهاست
0 لایک نظر دهید
  • ارمغان
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 291
17 ارديبهشت 1398 | 11:28:14 ق.ظ
در پاسخ به Samaneh
عجب ترفندی. بابا تو دیگه کی هستی ارمغان میکاپ عروسیت تا شب خوب موند؟ رژت چی؟

عزیزم ن پیش مرضیه محمدی رفتم . آره خیلی خوب بود ( ببین همه ی اونایی که اسم در کردن لوازم آرایش برند استفاده می کنن و همه شون ماندگاری کاراشون عالیه فقط تو سبک آرایش باهم متفاوتن )

1 لایک نظر دهید