• Samaneh
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 35

عروسی سبک بوهو

06 ارديبهشت 1398 | 8 نظر | 1832 بازدید

بچه ها دلم می خواد یه عروسی سبک بوهو بگیرم. اصلا تو جنگل میز چوبی بچینم عروسی بگیرم. واسه فرمالیته می رم قشم ایشالا. واسه عروسی ایده ای دارید کجا بگیرم؟ از کجا گل سفارش بدم؟ کیک نیکد به کی سفارش بدم؟

دلم پاییز رویاهاست
0 لایک
  • ارمغان
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 291
07 ارديبهشت 1398 | 09:20:52 ق.ظ

به نظرم اول بگرد دنبال تشریفاتی که دیزایینی که دوست داری رو بتونه برات اجرا کنه و همه چیز نچرال باشه .کیترینگی که می شناسم من این سبک کارارو ازش زیاد دیدم الیاسی هستش که خانم شادی رخشانی کارای دیزایین رو انجام می دن . بعد از اون فضایی که انتخاب می کنی خیلی مهمه چون باید حتما باغ باشه و فضای باز داشته باشه . باغ هایی مثل موگه ، صدرا ، میرزایی و ... این ها به تمت می خوره ... 100% تم صندلی هات روستیک باشه . الان جایگاه عروس داماد پشتش 1 مدل جالبی دیزایین می کنن با پارچه و گل و زید پای عروس و داماد گیلیم کوچیک می ندازن تو پیجای مختلف پر شده این مدلها ... دست گلتم 100% یا به بوهو یا به پوژان سفارش بده چون سبکی که می خوای رو عالی اجرا می کنن ، دست گلت برات میمونه و این که تخصصی کار می کنن و خیلی سبک می شه . برای کیک الان دیگه تشریفات ها خودشون معرفی می کنن واسه اینم که خیالت راحت باشه بسپر دست اونا .

0 لایک نظر دهید
  • Samaneh
  • کاربر
08 ارديبهشت 1398 | 10:31:36 ب.ظ

مرسی ارمغان جونم. من کلا نمی تونم زیاد هزینه کنم. میگن موگه خیلی گرونه ولی میرزایی رو تا حالا نشنیدم. لباس بوهو از کجا بگیرم؟ پشتش باز باشه و راحت و نچرال

دلم پاییز رویاهاست
0 لایک نظر دهید
  • ارمغان
  • کاربر
10 ارديبهشت 1398 | 09:50:56 ق.ظ

میرزایی هم قیمتش بهتره هم این که باغش خوشگله . وسط باغ 1 برکه هست که خیلی خیلی بامزه کرده باغ رو .
برای لباس ، من دادم برام دوختن چون خودم لباسم رو طراحی کرده بودم . از نظر قیمت لباس عروس خیلی گرون هستش ... اگر خیاط خوب سراغ داری بده بدوزن چون واقعا هزینه ایی بزات فرقی نمی کنه ... مزون های تاج محل و میرداماد و امیراکرم و شبنم نظیف و اسپوزا و فریده اسلامی و بی بی و مکتا و .... اینا هم هستن بم همه رو ببین حتی تو هر کدوم 2 تا مدل پرو کن ( چون نمی زارن بیشتر بپوشی ) حتی گرون ترین مزونارم برو ببین شاید ایده بگیری اما آخر سر بده بدوزن که از همه به صرفه تره

0 لایک نظر دهید
  • Samaneh
  • کاربر
12 ارديبهشت 1398 | 11:46:20 ب.ظ
در پاسخ به ارمغان
میرزایی هم قیمتش بهتره هم این که باغش خوشگله . وسط باغ 1 برکه هست...

گلم کجا دوختی؟ پارچه خودت خردیدی؟؟؟؟ چند درومد؟؟

دلم پاییز رویاهاست
0 لایک نظر دهید
  • ارمغان
  • کاربر
14 ارديبهشت 1398 | 09:31:22 ق.ظ

عزیزم من رفتم مزون خانم معماریان تو پاساژ 777 میرداماد چون از دوستان خانوادگیمون بودن و به کارشون اعتماد داشتم . پارچمم با خودشون رفتیم سنتوزا تو پاسداران از خانم علیزاده خریدم( هر مدلی پارچه بگین دارن اونجا ) ولی خود خانم معماریان هم پارچه می خرن ( من چون طرح لباسم رو خودم کشیده بودم می خواستم از نزدیک خودم انتخاب کنم ) کلا 20 تومن شد لباسم البته با 2 تا تور ( یکی 3 متر بود اون یکی کوتاه بود ) تاج و شنل و اینارم بهم داده بودن . ( دوستان تور از لباس سوا هستشااا مثل من 1 هفته مونده به عروسی یاد تور نیافتین نگین با لباس تور سر هم میدن )

0 لایک نظر دهید
  • Samaneh
  • کاربر
16 ارديبهشت 1398 | 12:53:38 ب.ظ
در پاسخ به ارمغان
عزیزم من رفتم مزون خانم معماریان تو پاساژ 777 میرداماد چون از دوستان خانوادگیمون بودن...

جدی میگی؟ عروسی خواهرم چند متر تور همراه لباس بهمون مجانی دادن گفتن بدین آرایشگرتون! 10 سال پیش البته

دلم پاییز رویاهاست
0 لایک نظر دهید
  • ارمغان
  • کاربر
17 ارديبهشت 1398 | 11:27:24 ق.ظ

الانم تور معمولی ساده میدن منظورم تور کار شده هستش

0 لایک نظر دهید