• ارمغان
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 291

رابطه با فامیل شوهر

01 دي 1397 | 5 نظر | 1248 بازدید

بچه ها من واقعا خواهر شوهرم رو دوست دارم خیلی خیلی ماهه . همسرش هم خیلی خیلی مرد نازنین و دوست داشتنی هست . خواهر شوهرم به شدت معاشرتی هست و تو هر جمعی که میره همه دوست دارن باشه
تو این مدتی که ما نامزد هستیم من تازه متوجه شدم که همسرش خیلی علاقه به رفت و آمد نداره .
چند روز پیش فهمیدم از خیلی چیزا ناراحت می شه که اصلا شوک بودم . مثلا چرا اول با اون سلام کردن . چرا بهم گفتن برو این و بخر و از این چیزا اما اصلا به خدا کسی ببینه متوجه نمی شه این قدر حساس هستا ....!!!!
به نظرتون من چیکار می تونم انجم بدم که خواهر خودم اول از همه این مسئله که اذیتش می کنه و بخاطرش همش از این مشاور به اون مشاور می ره و غصه می خوره حالش بهتر بشه دوم مشکلی نباشه و کسی ازم ناراحت نشه .
از وقتی خودش بهم گفته احساس مسئولیت می کنم دلم می خواد خوشحال باشن و همیشه همه جا باهم باشیم ...

0 لایک
  • ارمغان
  • کاربر
01 دي 1397 | 12:42:45 ق.ظ

به نظرتون اگر زنگ بزنم 1 هویی بگم ما دلمون واستون تنگ شده الان میایم پیشتون ببینیمتون ناراحت می شه شوهرش ؟؟؟ واقعا انگار خواهرم هستش اونقدری دوستش دارم که دلم نمی خواد خواهر شوهر بگم بهش ....

0 لایک نظر دهید
  • ساحل
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 232
01 دي 1397 | 12:45:55 ق.ظ

شما چيزي اصلاً به رو شوهرش نيار به نظرم براش يه مشاوره خوب پيدا كن من خودم از مشاورم خيلي راضيم

0 لایک نظر دهید
  • ارمغان
  • کاربر
01 دي 1397 | 12:48:41 ق.ظ

عزیزم پیش خیلی از مشاور ها می ره اما اصلا تاثیری نداشته . الان 10 ساله ازدواج کردن و بچه هم دارن
طوری شده که خواهرم واسه این مسئله حاضر به مهاجرت شده ...

0 لایک نظر دهید
  • نسیم
  • کاربر
  • تعداد پست ها: 106
05 ارديبهشت 1398 | 11:06:38 ق.ظ

ببین زمان بده. خودش کم کم می فهمه حساسیتش الکیه. احتمالا وسواس داره . وسواس ذهنی خیلی بده

هر چیز که در جستن آنی آنی
0 لایک نظر دهید